A A+ A++

Aida Kosojan-Przybysz po dość długiej przerwie od wrzucania przepowiedni i przesłań motywacyjnych na Instagram oficjalnie wróciła. Tym razem podzieliła się najnowszym przesłaniem i jednocześnie chce zmotywować ludzi do zmian, które można spokojnie zacząć od dziś.

Wróżka Aida z nowym przesłaniem. Nie każdemu może się to spodobać

Wróżka Aida, czyli Aida Kosojan-Przybysz na dłuższy czas odsunęła na bok aktywność swoich przepowiedni na Instagramie. Jej ostatnia przepowiednia była w lutym tego roku. Jasnowidzka skupiła się ostatnio na warsztatach i spotkaniach w grupie, gdzie wraz ze swoją przyjaciółką, Beatą Sadowską podróżują po świecie. Na szczęście już wróciła do swoich fanów i od razu zwróciła się z kolejną radą do internautów. Wizjonerka za darmo udostępnia na swoim Instagramie przesłania, które mogą zmienić czyjeś życie na lepsze. Nie inaczej było i tym razem. Jak brzmi jej wskazówka na najbliższy czas? Nie każdemu może się spodobać.

Aida Kosojan-Przybysz i jej najnowsze przesłanie. Musisz to koniecznie zacząć od dziś

Ormiańska jasnowidzka swój dar przepowiadania i widzenia przyszłości odziedziczyła po swojej mamie i babci. W jej rodzinie to właśnie kobiety zostały obdarzone tymi mocami. Co tym razem Aida miała do przekazania? Jak się okazuje, nawiązuje do bardzo prostej rzeczy – uśmiechu, czyli bardzo cennego gestu, ale już coraz rzadziej używanego przez ludzi.

“Uśmiech na twarzy, maluje ją emocjami. Radość. Skrępowanie. Zawstydzenie. Wdzięczność. Przychylność. Uśmiech to wyjątkowa siła, która przyciąga ludzi, rozchmurza i rozjaśnia ich twarze. Uśmiech to pierwszy krok, który bada grunt nowych relacji” – zaczęła Aida.

Zdaniem wróżki, każdy może używać uśmiechu po to, aby nie tylko mieć dobry dzień, ale żeby też łagodzić sytuacje i zjednywać ludzi wokół siebie.

Wróżka Aida ma kolejne pilne przesłanie: “Zacznij od siebie”

Wróżka Aida podkreśliła, że warto zacząć zmianę… od samego siebie. Niezbędne w tym będą małe, lecz dużo znaczące kroki – w tym uśmiech od samego rana.

“Zacznij się częściej uśmiechać. Zacznij od siebie w porannym spojrzeniu w lustro” – dodała na koniec wizjonerka.

Jak zawsze wierni fani jasnowidzki podziękowali za te słowa otuchy. Według wielu osób to właśnie takich słów potrzebowały od dawna i cieszą się, że Aida wróciła do udostępniania motywacyjnych postów z przesłaniem:

  • Dziękuję z miłością
  • Uśmiech to taki klucz do innych ludzi 🙂 cieszę się na ten post bo pusto bez nich
  • “Prawda”
  • Dziękuję za ten post
  • “Tęskniłam”

Zobacz też:
Najnowsze przesłanie Aidy nie budzi wątpliwości. Musisz przewietrzyć swoje myśli
Wizjonerka Aida ze specjalnym przesłaniem dla kobiet. Te słowa wzruszają do łez

Wizjonerka Aida już wie, jaki będzie 2024 rok: “Będzie przełomowy”

Aida przemówiła. Wyjawiła prawdę na temat tych, którzy odeszli

Poruszające słowa Aidy. Zdradziła wszystkim, jak osiągnąć szczęście      

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułКоли Зеленський зустрінеться з Байденом? Білий дім оприлюднив подробиці
Następny artykułMERCATOR MEDICAL S.A.: Akcjonariusze posiadający co najmniej 5% głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu