A A+ A++

W lipcu br. informowaliśmy, że wrocławska firma PayEye testuje unikalny system płatności w całości oparty o biometryczne potwierdzanie płatności tęczówką oka. Na badania i prace rozwojowe firma otrzyma unijną dotację w wysokości ponad 10 mln zł. Od września 2020 roku do zespołu wrocławskiego fintechu PayEye dołączył Piotr Szczepaniak, który został dyrektorem ds. sprzedaży i rozwoju.

– Zgodnie z zapowiedzią, do końca wakacji liczba punktów z usługą payeye wzrosła do ponad 60. Budowana przez nas sieć dystrybucji wzrasta zgodnie z planem – mówi Krystian Kulczycki prezes spółki PayEye. – Cieszymy się, że równie chętnie, jak nowi partnerzy, dołączają do nas doświadczeni managerowie, którzy są gotowi budować silną lokalną i globalną markę PayEye – dodaje Krystian Kulczycki.

Źródło: PayEye

Piotr Szczepaniak przeszedł do PayEye ze spółki Polskie ePłatności. Od dwóch dekad upowszechnia płatności bezgotówkowe, jako sprzedawca i wieloletni szef sprzedaży.

– Dostarczamy detalistom ultranowoczesną technologię płatniczą w konkurencyjnej cenie. Ponadto, system płatniczy PayEye wzmocnimy udostępniając otwarte środowisko urządzenia płatniczego POS podmiotom zewnętrznym tj. deweloperom IT, fintechom oraz instytucjom finansowym oraz detalistom. Dla wszystkich partnerów, którzy dołączą w bieżącym roku, mamy specjalną ofertę współpracy – Piotr Szczepaniak, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju biznesu w PayEye.

Urządzenie płatnicze PayEye, źródło: PayEye

Do końca września trwa promocja dla klientów indywidualnych „payeye od pierwszego spojrzenia”. W ramach niej każdy nowy klient otrzymuje 50 zł do wykorzystania w punktach partnerskich PayEye.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNowy szef w Grupie SPAR
Następny artykułKoronawirus: zasady i ograniczenia. Zmiany od 2 września