A A+ A++

Właścicielka Księgarni „Hobbit”, Sława Jędrzyńska-Chudzińska, w rozmowie z Centrum Wsparcia Biznesu opowiada o tym, jak podczas pandemii koronawirusa zmieniła model biznesowy firmy. Książki na wynos, sprzedaż literatury z samochodu, dowóz lektur dla osób objętych kwarantanną – tak wygląda rzeczywistość handlowa jednej z najstarszych toruńskich księgarń.

Hobbit to księgarnia z trzydziestoletnią tradycją, asortymentem z najwyższej półki i poradą dla każdego, kto szuka dobrej lektury. Z szacunkowych danych Polskiej Izby Książki wynika, że w najbliższym czasie z polskiej mapy może zniknąć aż 40% stacjonarnych księgarń niezależnych. Jak bardzo skurczy się rynek wydawanych nowości – tego nikt jeszcze nie wie, ale wydawcy przekładają premiery na kolejne miesiące, a najchętniej na jesień, oczywiście dostosowując się do obecnej sytuacji. Kupujcie książki, czytajcie, wspierajcie autorów. Przetrwajmy to razem, pamiętajcie #wracamydonormalnosci.

Centrum Wsparcia Biznesu prezentuje specjalny cykl wideo rozmów z toruńskimi przedsiębiorcami, którzy opowiadają o tym jak ich firmy wracają do normalności: rynkowe rozwiązania na czas kryzysu, społeczna odpowiedzialność biznesu, komunikacja z klientem podczas pandemii, marketing w sieci w czasie zarazy.

Skutki finansowe spowodowane pandemią odczują zarówno wielkie korporacje, jak i mali przedsiębiorcy. Nic więc dziwnego, że większość z nich próbuje ratować sytuację począwszy od wprowadzania nowych, dostosowanych do aktualnej sytuacji produktów, aż po przeniesienie biznesu do internetu i ruchy wizerunkowe. W aktualnej rzeczywistości grożącego firmom kryzysu cykl #wracamydonormalnosci ma być wsparciem marketingowym dla toruńskich przedsiębiorców.  

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCzołowe zderzenie pojazdów na ul. Niegłowickiej w Jaśle
Następny artykułGrecja otwiera atrakcje turystyczne. Można już wejść na Akropol