A A+ A++

W poniedziałek, 8 lipca późnym wieczorem Krono-Plast Włókniarz Częstochowa poinformował, że Piotr Mikołajczak przestał pełnić funkcję dyrektora sportowego drużyny.

5 lipca częstochowianie przegrali przed własną publicznością z ebut.pl Stalą Gorzów i wciąż nie są pewni awansu do fazy play-off. Podczas tego meczu doszło do niecodziennej sytuacji. Mikkel Michelsen i Maksym Drabik nie zdążyli na start do powtórzonego siódmego biegu i zostali z niego wykluczeni. Po tych sytuacjach włodarze Włókniarza postanowili rozstać się z dyrektorem sportowym i jednocześnie kierownikiem drużyny, Piotrem Mikołajczakiem.

“Z dniem 8 lipca 2024 roku, Zarząd Włókniarza Częstochowa SA podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Panem Piotrem Mikołajczakiem, pełniącym funkcję Dyrektora Sportowego oraz w trakcie meczów kierownika drużyny. Decyzja ta została podjęta w trosce o przyszłość i rozwój naszego klubu po wnikliwej analizie ostatnich wydarzeń.

Włókniarz Częstochowa dziękuje Panu Piotrowi Mikołajczakowi za jego dotychczasową pracę i zaangażowanie. Życzymy mu wszelkiej pomyślności oraz sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Klub zobowiązuje się do zachowania poufności wszelkich informacji wewnętrznych oraz unikania działań, które mogłyby zaszkodzić dobremu imieniu każdej ze stron. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zrozumienie” – czytamy w komunikacie.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł“Narkotyki robią z ludzi głupków”. Courtney Love skandalistką lat 90.
Następny artykułKonrad Cop o kulisach dołączenia do Astry: Trochę biłem się z myślami