Piłkarze WKS-u 1957 nie poprawili punktowego dorobku w Łódzkiej IV Lidze. W 11. kolejce wielunianie przegrali w Buczku.

Beniaminek mierzył się z miejscowym Orkanem. Już po 18 minutach było 2:0 dla gospodarzy, a obie bramki zdobyli oni po rzutach karnych. Do przerwy żaden gol już nie padł i za odrabianie strat wielunianie musieli się zabrać w drugiej odsłonie. Dziesięć minut po wznowieniu gry kontakt dał wprowadzony na początku tej połowy Kacper Nowakowski. Do końca spotkania wynik się już nie zmienił i wukaesiacy przegrali 1:2.
Wieluńska drużyna do dziewięciu przedłużyła serię meczów bez zwycięstwa. WKS 1957 zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce podejmie u siebie piąty AKS SMS Łódź.