A A+ A++
W czwartek 5 stycznia około g. 12:30, dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie, że w miejscowości Pełkinie, pojazd wjechał do przydrożnego rowu.
fot. KPP Jarosław


Przybyli na miejsce funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego, na miejscu zastali strażaków i karetkę pogotowia. Jak się wstępnie okazało, 31- letnia mieszkanka gminy Tryńcza wjechała do rowu, a gdy próba wyjechania z niego na wstecznym biegu nie powiodła się, kobieta opuściła pojazd i schowała się w betonowym przepuście. Stamtąd wyciągnęli ją strażacy.

W organizmie kobiety wykryto ponad 2 promile alkoholu. Jak podała jarosławska komenda, w trakcie interwencji, kobieta wykazała się agresją i nie reagowała na wydawane polecenia. Trafiła do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiała, została przesłuchana i usłyszała zarzuty dotyczące kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i znieważenia policjantów.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułDrugi otwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz osób w wieku emerytalnym przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wo …
Następny artykułOtwarty konkurs ofert na realizację w 2023 roku zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontaria …