A A+ A++

Loty do Londynu, choć uruchamiane w sezonie jesienno-zimowym, to mają być dostępne z Bydgoszczy i Łodzi przez cały rok. Stolica Wielkiej Brytanii jest jednym z najpopularniejszych celów podróży samolotowych z Polski.

– Dodanie dwóch lotnisk, z których będzie operował Wizz Air w Polsce jest wynikiem udanej współpracy z portami w regionach i potwierdza, jak ważny jest dla nas polski rynek – zapewnia cytowana w komun8ikacie linii lotniczej jej menedżerka Evelin Jeckel.

– To mały krok dla europejskiej awiacji, ale wielki dla Łodzi i łódzkiego lotniska – przekonuje z kolei prezes Portu Lotniczego Łódź Anna Midera. – Powrót Wizz Aira przyczyni się nie tylko do wzrostu liczby pasażerów w tym i kolejnych latach, ale już teraz jest silnym sygnałem dla polskiego i europejskiego rynku lotniczego, że Łódź na poważnie wchodzi do gry. Końcówka roku zapowiada się fantastycznie. W czerwcu ogłosiliśmy trzy nowe połączenia z Łodzi do Alicante, Brukseli Charleroi i Mediolanu Bergamo. Dziś z dużą radością wraz z węgierskim przewoźnikiem ogłaszamy połączenie do Londynu Luton. Jesteśmy przekonani, że to dopiero początek współpracy z węgierską linią lotniczą.

– Wizz Air – mówi z kolei Edward Hartwich, delegat rady nadzorczej Portu Lotniczego Byd … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLegnicka prokuratura wzięła EuCO pod lupę
Następny artykułDLSS 3 może zadziałać też na starszych kartach Nvidia RTX