A A+ A++

Agnieszka Chylińska w ostatnim czasie dokonuje licznych podsumować swojego dotychczasowego życia. Wszystko z powodu 30-lecia obecności na scenie. Gwiazda przeszła długą drogę od buntowniczki do pani z telewizji i przykładnej matki Polki. Teraz jednak piosenkarka zabrała głos w jeszcze jednej ważnej dla niej sprawie. Wieści nadeszły niespodziewanie…

Agnieszka Chylińska na scenie występuje od 30 lat. Właśnie obchodzi jubileusz, co skłoniło ją do licznych podsumowań swojego dotychczasowego życia. 

Piosenkarka sporo przez ten czas przeszła. Spokój odnalazła dopiero u boku męża Marka, z którym doczekała się trojga dzieci. Jak jednak wyznała w sieci, jej pociechy to “dzieci szczególnej troski”, co wymaga od niej znacznie większej uwagi i wysiłku w wychowaniu. 

Choć bywało jej ciężko, a plotki o rzekomym kryzysie w jej małżeństwie z pewnością nie ułatwiały sprawy,  Chylińska zdołała uporać się ze swoimi problemami. 

Chylińska nadała ważny komunikat. Wieści nadeszły o poranku

Jak nad ranem doniósł “Dobry Tydzień”, Chylińska “nie mocuje się już z tym, co ją spotyka, a po prostu powierza troski Najwyższemu”. To ważne wyznanie, bo latami wszak ukrywała prawdę o swojej wewnętrznej przemianie, która nie dokonała się z dnia na dzień.

Nauczyła się dziękować za to, co zesłał jej los i nie narzeka. Wyznanie o tym, że  stara się doceniać każde spokojne i pozbawione trosk “10 minut” w życiu rodzinnym. 

“Jestem bardzo szczęśliwa, że los mi pozwolił przeżyć ten moment, kiedy po prostu cieszysz się i jesteś wdzięczny. Myślę, że Najwyższemu trzeba dziękować za 10 minut, potem za godzinę, potem za dzień świętego spokoju. I od jakiegoś czasu tak żyję. Jest miz tym bardzo dobrze” – wyjawiła Agnieszka. 

 Po każdym koncercie w domu czekają na nią Marek i dzieci. To daje jej siłę napędową do dalszej pracy i zarabiania na rodzinę. 

“Żeby trafić do swojej publiczności, to trzeba być człowiekiem. Trzeba umieć zrobić genialny obiad, upiec ciasto, potrafić zadbać o dom, o rodzinę” – mówiła w audycji „Poplista Live Sessions”.

Chylińska przekazała wieści fanom

W najnowszym wywiadzie dodała, że nie zamierza spocząć na laurach. Przekazała oficjalnie fanom, że choć “nareszcie może po prostu się rozsiąść, choć tylko symbolicznie, bo będzie zapierniczać jak dziki osioł”. 

“Jej ostatnia płyta „Never Ending Sorry” pokryła się podwójną platyną. Agnieszka cały czas koncertuje, a niedługo znów zobaczymy ją w roli jurora „Mam talent!”. Nic tylko gratulować” – podsumowuje “Dobry Tydzień”.

Zobacz też:

Chylińska ujawniła prawdę o swoich początkach. Przetrwała wiele trudnych chwil 

Agnieszka Chylińska pierwszy raz od dawna wspomniała o mężu i dzieciach. Zwrot akcji

Pilne wieści z domu Chylińskiej. Potwierdziła już oficjalnie plotki o mężu

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMEDICALGORITHMICS S.A.: Informacja o zawarciu umowy globalnej dystrybucji Oprogramowania Medicalgorithmics S.A. przez Bittium Biosignals Ltd, spółkę zależną Bittium Corporation notowanego na Nasdaq Helsinki globalnego dostawcy urządzeń do diagnostyki arytmii