A A+ A++

Choć niewielu o tym wie, Monika Olejnik jest fanką piłki nożnej. W tym roku także śledziła wyniki polskiej drużyny. W sieci już skomentowała wtorkowy mecz z Francuzami, a przy okazji… odniosła się do swojej choroby. Niektórych tak szczery i emocjonalny apel dziennikarki może bardzo zaskoczyć.

Monika Olejnik skomentowała wynik polskiej drużyny. Nawiązała do choroby

Monika Olejnik to dziennikarka o wszechstronnych zainteresowaniach. Jest m.in. fanką piłki nożnej. Nic dziwnego, że zareagowała już na tegoroczny wynik Polski, która jako pierwsza drużyna wraca do kraju. Warto podkreślić, że gwiazda mimo zmagań z rakiem zdecydowała się na kibicowanie w Berlinie. Była tam podczas meczu z Austrią, lecz głos zabrała dopiero po porażce z Francją.

“Szanuję każdego piłkarza, który teraz ma odwagę powiedzieć do kibiców #DZIĘKUJEMY i #PRZEPRASZAMY. Sport to ważna lekcja. Przegrana lub “autobus z napisem koniec” na #euro2024 wiele uczą. A każdy #sukces trwa tylko chwilę” – przekazała w sieci.

Monika Olejnik o chorobie. “Nie poddaję się”

Choć niektórych to zaskoczyło, w kolejnej części wpisu Monika Olejnik nawiązała do swojej choroby.

“Wszystkich obolałych pozdrawiam. Ja już od rana mam swój trening. Trenuję, nie poddaję się, nie rezygnuję” – podsumowała.

Nowe wieści od Moniki Olejnik. Robi to mimo zmagań z chorobą nowotworową

Dziś podzieliła się także informacją o biegu, w którym bierze udział. Monika nie ma zamiaru rezygnować z aktywności fizycznej, ponieważ jak sama oznaczyła zdjęcie #rakniewyrok.

“Dzisiaj pierwszy po operacji “trening – marszobieg”.️ Biegnę, biegnę. Kiedyś zaczynałam dzień od 10km biegu, ale dzisiaj ten jeden kilometr sprawił mi wiele radości. Niezależnie codziennie trenuje – wykonuje specjalistyczne ćwiczenia, bardzo ważne w leczeniu po operacji onkologicznej” – przekazała.

Następnie podziękowała za liczne życzenia dojścia do zdrowia, a także zwróciła uwagę na to, dlaczego aktywność fizyczna jest taka ważna.

“To wspaniałe uczucie, kiedy czytam, że zapisaliście się na badania. Z przyjemnością powtórzę raz jeszcze #proszę badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach. Bądźcie proszę aktywni sportowo. Profilaktyka i wczesne i wykrycie nowotworu może uratować życie. Nie bójcie się pytać lekarzy co jeszcze warto przebadać! Jeśli tylko minutę w miesiącu poświęcicie na pytanie – Czy się badasz/badałaś profilaktycznie? To wszyscy będziemy szczęśliwsi” – napisała dziennikarka.

Monika Olejnik podziękowała bliskim i partnerowi

Nie zabrakło też słów podziękowań dla grupy ekspertów oraz najbliższych jej sercu osób.

“Specjalne podziękowania dla lekarzy, pielęgniarek, diagnostów i wszystkich pracowników ochrony zdrowia, których spotkałam w ostatnich miesiącach” – podziękowała wspierającym ją specjalistom, a następnie przyjaciołom oraz ukochanemu partnerowi.

“Nie poddaję się! Mam świadomość tego, jak systematyczne treningi od ponad 20-u lat, pomogły mi w walce z nowotworem!” – podsumowała na koniec.

Czytaj też:

Jacek Rozenek wyraził zrozumienie dla Moniki Olejnik. W przeszłości udar odebrał mu niemal wszystko

Ralph Kaminski i Monika Olejnik przyłapani w centrum miasta. Kto by się spodziewał

Lewandowski zwierzył się Olejnik. Monika nagle wspomniała o Ani i dała mu prezent. “Wiem, że ci nie pozwala”

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPrezydent zaprasza do Strefy Kibica na Słodowie
Następny artykułProfesjonalny wizerunek przedsiębiorcy w kosztach? Fiskus rzadko się zgadza