A A+ A++

Przetarg na budowę dużego ośrodka sportowego w Świlczy wygrała warszawska spółka generalnego wykonawstwa Moris Polska. Obiekt zaprojektowała pracownia Urban Project, a jego inwestorem jest Centrum Ubezpieczeń i Turystyki Marek Piskur. Ośrodek stanie na działce o powierzchni 1,73 ha.

Maurycy Bryła, prezes Moris Polska: Inwestycja z przesłaniem

– Mamy dużą satysfakcję, że bierzemy udział w tym projekcie, ponieważ zawiera się w nim pewne przesłanie – mówi prezes Moris Polska Maurycy Bryła. I wyjaśnia: – Jest to obiekt bardzo duży i wielofunkcyjny, łączący w sobie sport, rekreację i odnowę biologiczną. Te właśnie sfery ludzkiej aktywności, a zarazem biznesu, zostały najmocniej dotknięte lockdownem i wszelkimi innymi obostrzeniami pandemicznymi, a co za tym idzie – wymiernymi stratami. Cieszymy się, że w Świlczy bierzemy udział w przedsięwzięciu, które pokazuje, iż mimo niełatwych uwarunkowań sanitarnych panuje wśród inwestorów wiara, że nadejdą w końcu czasy normalnej aktywności obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułCzechy. Nauczyciele i uczniowie muszą robić dwa razy w tygodniu testy na COVID-19
Następny artykułUmowa podpisana – Filharmonia Łódzka będzie współprowadzona przez Ministerstwo Kultury i Województwo Łódzkie