A A+ A++

Do sieci przedostały się informacje, że nadchodzące smartfony od Apple, czyli iPhone 16 oraz 16 Pro mogą otrzymać szybsze ładowanie przewodowe. Można powiedzieć – wreszcie! 

Według przecieków, najnowsze telefony naładujemy przewodowo z mocą 40W, a ulepszenia czekają także bezprzewodowe ładowanie za pomocą MagSafe. Zgodnie z tymi informacjami, ponoć iPhone 16 i 16 Pro otrzymają jeszcze większe baterie, co pozwoli im dłużej wytrzymać na jednym ładowaniu, a dodatkowo szybciej uzupełnimy potrzebną energię. To samo źródło potwierdza także, że spore zmiany czekają nabywców iPhone’a 16 Pro Max. Ponoć ten model otrzyma ogniwo o jeszcze większej gęstości, dzięki czemu jego czas pracy na baterii zauważalnie się wydłuży względem iPhone 15 Pro Max.

Dalsza część tekstu pod wideo

To mogłoby uzasadnić zastosowanie 40W mocy ładowania. Pytanie, czy w związku ze zmianami w baterii nie trafi ona wyłącznie do iPhone 16 Pro Max, bo tego przecieki już nie precyzują. Jeżeli chcecie poczytać więcej o tym, co już wiadomo (z plotek i przecieków) o nadchodzących smartfonach Apple, zachęcam do przeczytania tego tekstu. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJak przetrwać upały? Dietetyczka radzi, co jeść, by nie zaszkodziło
Następny artykułPolska może przekazać Ukrainie swoje ostatnie myśliwce MiG-29. Tusk stawia jednak warunki