A A+ A++

Zapraszamy na cykliczne warsztaty z języka angielskiego, które rozpoczną się 19 czerwca 2024 r. (środa) o godzinie 18.00 w Bibliotece w Józefosławiu przy ul. Julianowskiej 67A (I piętro). Spotkania odbywać się będą w wakacyjne środy i piątki w godzinach od 18.00 do 19.00.
“WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM”, to nowa propozycja Biblioteki w Józefosławiu dla osób dorosłych (pracujących, poszukujących pracy) chcących udoskonalić zdolności komunikacyjne, nabrać pewności siebie w używaniu języka angielskiego. Program nauki będzie na poziomie A2 i opanowanie tego poziomu pozwoli uczestnikom na prostą, ale efektywną komunikację w wielu standardowych sytuacjach i otworzy drzwi do dalszego rozwoju językowego. Mamy nadzieję, że uczestnicy złapią “bakcyla” do nauki języka, że będzie to dla nich początkiem do dalszego pogłębienia języka Szekspira.
 
UWAGA: Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby zapisać się na warsztaty należy wysłać maila na adres: jozefosł[email protected] z wypełnioną kartą zgłoszeniową  oraz należy zapoznać się z Regulaminem warsztatów.  W temacie maila prosimy wpisać: “WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM”.
Do zobaczenia w bibliotece!
Artykuł “WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM” pochodzi z serwisu Biblioteka Publiczna w Piasecznie.

Źródło: Biblioteka Publiczna : “WAKACJE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM”

Poprzedni artykułHarmonogram posiedzeń komisji problemowych Rady Miejskiej w Piasecznie 10-14.06.2024 r.
Następny artykułOcalić od zapomnienia – cmentarz w Jazgarzewie. Wspomnienia Barbary Maślankiewicz i Jerzego Giblewskiego o rodzinie Gadzińskich

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPowstał “Team Kamil Stoch”. Czech będzie trenować naszego mistrza
Następny artykułAmunicja w rzece. Nietypowe znalezisko w Zwierzyńcu