A A+ A++
Od kilkunastu dni działają już wodne palce zabaw, a 8 czerwca uruchomione zostanie kąpielisko Rolna. Na razie tylko na weekend. Na otwarcie pozostałych zewnętrznych basenów trzeba będzie jeszcze poczekać.

Pogoda w ten weekend ma być bardzo dobra. Słońce i temperatura powyżej 25 stopni Celsjusza to dobre warunki do wypoczynku nad wodą. Ten będzie możliwy na ORW Rolna (ul. Nasypowa 65). Weekend 8-9 czerwca będzie pierwszym, w którym będzie można wejść na basen. Na razie, Rolna będzie czynna tylko w soboty i niedziele. Dopiero 21 czerwca zostanie uruchomiona na stałe. Basen będzie czynny w weekendy od 10 do 18.

Bilety są w tym roku tańsze niż w ubiegłym. Wstęp dla osoby dorosłej kosztuje nie 16, a 14 zł, a dla dzieci, studentów, emerytów i rencistów – 7, a nie 8 zł. Dzieci do lat 7 płacą 1 zł. Dla posiadaczy Katowickiej Karty Mieszkańca jest zniżka w wysokości 50%.

Rolna będzie na razie jedynym basenem otwartym w tym sezonie. ORW Bugla zostanie uruchomiona 21 czerwca. Z kolei od 1 lipca czynne będą baseny przy ul. Gliwickiej i na Campingu 215.

Kąpieliska otwarte w Dolinie Trzech Stawów, na Stargańcu i Morawie przy Stanicy będą miały zapewnioną obsługę ratowników od 1 lipca do 1 września.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułПутин озвучил “теорию победы” в Украине. В ISW утверждают, что она основывается на критических предположениях
Następny artykułProfesor z Poznania wygrał w sądzie z ZUS-em. Ten musi mu podwyższyć emeryturę