A A+ A++

Informujemy, że w związku z organizacją “Diecezjalnego rozpoczęcia peregrynacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej w Archidiecezji Częstochowskiej”, które odbędzie się w sobotę 6 kwietnia 2024 r. w Wieluniu, wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu samochodowym w centrum miasta.

Z ruchu kołowego zostaną wyłączone następujące ulice:

Plac Legionów – odcinek po wschodniej stronie Placu (przed restauracją “W Starym Rynku) – od 3 kwietnia 2024 r. godz. 7.00 do 7 kwietnia 2024 r. godz. 7.00;

ulice: Kaliska, Nowy Rynek, Augustiańska, Św. Barbary (od Nowy Rynek do Kopernika), Zamenhofa (od Nowy Rynek do Mokrej), Narutowicza, Śląska (od Placu Legionów do skrzyżowania z Piłsudskiego i Kopernika), Palestrancka, Barycz, Sienkiewicza, Różana, Królewska, Plac Legionów – 6 kwietnia 2024 r. od godz. 6.00 do godz. 15.00.

Jednocześnie prosimy o nieparkowanie samochodów w obrębie ulic: Kaliskiej, Barycz, Plac Legionów, Augustiańska, od piątku 5 kwietnia 2024 r. od godz. 21.00 do soboty 6 kwietnia 2024 r.  do godz. 15.00.

W imieniu organizatorów przepraszamy za utrudnienia.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKolejnemu pijanemu Ukraińcowi nie skonfiskowano auta
Następny artykułGramy głównie w to, co dobrze znamy. Dominację „staroci” przełamują jedynie Starfield i niektóre gry na Switcha