Zawodnicy LKS Polkowice nie zwalniają tempa. Podczas II Mityngu Lekkoatletycznego pod patronatem Burmistrza Karpacza, osiągnęli kilka dobrych wyników.

Roksana Lepa zwyciężyła w swojej koronnej konkurencji rzutu oszczepem 600 g z nowym rekordem życiowym 43,40m. W rzucie oszczepem 800 g II miejsce zajął Jan Komarnicki, posyłając oszczep na odległość 57,12m. Debiutująca w trójskoku młodziczka Dagmara Janczak zajęła II miejsce wynikiem 9,59m. W biegu na 200m Anastazja Budzińska uzyskała czas 27,15s a Dagmara Janczak 29,44s. V miejsce i nowy rekord życiowy w kategorii młodzików zdobył Maksymilian Wojtkiewicz rzucając dyskiem na odległość 36,36m.
Kolejnym startem są Mistrzostwa Dolnego Śląska juniorów i juniorów młodszych, które odbędą się 22.05.w Jeleniej Górze.