A A+ A++

Chłopiec cudem przeżył. Lekarze są ostrożni w rokowaniach, bo maluch był długo niedotleniony. Policjanci zatrzymali rodziców, a ich dzieci oddano rodzinie zastępczej. Adwokatka i lekarz usłyszeli zarzuty fizycznego znęcania się nad dzieckiem i spowodowania ciężkich obrażeń.

Z informacji pełnomocnika rodziców wynika, że nie przyznają się do winy. Prokuratura natomiast, jak podaje TVN24, nie zdecydowała się na złożenie wniosku o aresztowanie rodziców. Zostali objęci dozorem policyjnym, zastosowano też poręczenie majątkowe.

Pogotowie wezwali rodzice, gdy ich dziecko przestało oddychać. Trzymiesięczny chłopiec został uratowany przez lekarzy Centrum Zdrowia Matki Dziecka w Zielonej Górze. I choć stan był na tyle dobry, że maluch mógł opuścić szpital, rokowania wcale nie są dobre. Nie wiadomo, jakie konsekwencje będą mieć zdarzenia z wczesnego dzieciństwa na przyszłe życie. Rozwój chłopca może być opóźniony. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułBezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED w sierpniu – Sędziejowice, Łask( powiat łaski)
Następny artykułDlaczego Latvala pojedzie w Rally2?