Na Półwyspie Apenińskim często dochodzi do niecodziennych sytuacji. W zeszłym sezonie w trakcie meczu Sassuolo z Interem na boisku wylądował… spadochroniarz. Z kolei w środę w meczu Serie C (trzeci poziom rozgrywkowy) z murawy wyleciał trener, który pomógł swojej drużynie w trakcie gry!

Życie Rafała Kośca zmieniło się na zawsze. “Ocknąłem się na klatce, byłem w szoku”. Teraz chce pomagać innym

W 92. minucie meczu Catania – Vibonese gospodarze prowadzili 2:1, ale goście zaczynali kontratak tuż przy linii bocznej. Na ich nieszczęście obok nich stał 44-letni trener Giuseppe Raffaele, który skuteczną interwencją przerwał akcję rywali. Sędzia zareagował natychmiastowo i pokazał mu czerwoną kartkę.

Trener Catanii przerywa kontratak [WIDEO]

Wynik meczu się już nie zmienił, gospodarze wygrali 2:1. Po spotkaniu trener Catanii nie krył zdziwienia. – Byłem przekonany, że gra jest już przerwana z powodu faulu, który miał miejsce kilka sekund wcześniej. Nie myślałem o tym, to była chwila i zareagowałem instynktownie. Przepraszam – tłumaczył się po spotkaniu Włoch, cytowany przez portal calabriagol.it.

Gol Filipa MladenoviciaShow piłkarza Legii Warszawa w Lidze Narodów! Zachwycił. Bohater [WIDEO]