W dniach 11-12 marca klub Laguna 24 Toruń brał udział w I rundzie Klubowego Pucharu Polski w pływaniu w płetwach w Kościerzynie. Toruńscy pływacy wywalczyli wysokie miejsca.

19 zawodników walczyło dzielnie, o jak najlepsze wyniki w kategoriach junior i senior. Zdobyli 37 medali, osiągając III miejsce w klasyfikacji medalowej. Zawodniczka Zuzanna Iracka wywalczyła II miejsce w klasyfikacji generalnej juniorek do 11 lat, zawodnik Kacper Gorzycki III miejsce w klasyfikacji generalnej juniorów do 11 lat, a zawodniczka Jolanta Siódmiak I miejsce w klasyfikacji generalnej juniorek 16-17 lat.

Zawodnicy Laguny 24 Toruń to w większości uczniowie i absolwenci Szkoły Podstawowej nr 24 w Toruniu im. Bohaterów Września 1939, gdzie na co dzień trenują i przygotowują się do zawodów pod okiem trenerów Tomasza Lubaszewskiego i Mateusza Michalskiego.
Klub korzysta z dofinansowania Gminy Miasta Toruń w wysokości 26 000 zł w 2023 roku.