A A+ A++

Jak donosi VideoCardz, Thunderbolt Share to aplikacja umożliwiająca użytkownikom udostępnianie ekranów, klawiatur, myszy i plików innym komputerom. Oprogramowanie wykorzystuje technologię Thunderbolt, aby zapewnić szybkie i wydajne połączenie. Jak twierdzi Inte, nowy standard opiera się na prostocie, bezpieczeństwie i szybkości połączenia Thunderbolt.

Thunderbolt Share zapewnia szybkie i wydajne połączenie między komputerami, umożliwiając użytkownikom udostępnianie ekranów, klawiatur, myszy, pamięci i plików. Gigant z SantaClara twierdzi się, że te urządzenia i transfery danych będą bezpieczne i przyjazne dla użytkownika. Obecnie Thunderbolt Share jest reklamowany jako zapewniający połączenia typu PC-to-PC, co oznacza, że ​​powinien działać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Thunderbolt Share to aplikacja umożliwiająca użytkownikom udostępnianie ekranów, klawiatur, myszy i plików innym komputerom.

Jednak użytkownicy będą mogli również wykorzystywać urządzenia takie jak monitory lub huby z obsługą Thunderbolt do obsługi komunikacji między obydwoma komputerami, wykraczając poza bezpośrednią komunikację między komputerami PC. Na ten moment nie mamy jednak pewności, czy Thunderbolt Share umożliwia przesyłanie danych z zewnętrznych kart graficznych na inne komputery.

Technologia ta będzie działać wyłącznie na urządzeniach posiadających licencję. Intel potwierdza, że ​​MSI, Lenovo, Acer, Razer, Kensington, Belkin, Promise Technology i Plugable posiadają taką licencję. Organizacja planuje zaoferować oprogramowanie Share jako funkcję dla obsługiwanych urządzeń, chociaż lista takich urządzeń nie została jeszcze ujawniona.

Thunderbolt Share jest kompatybilny zarówno z technologią Thunderbolt 4, jak i 5 i będzie kompatybilny z systemem operacyjnym Windows. Pierwsza wersja Thunderbolt Share zostanie udostępniona już dziś, 15 maja.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułEuropejczycy mogą już korzystać z nowego chatbota AI
Następny artykułBaker McKenzie: zachęty podatkowe najskuteczniejszym impulsem inwestowania w rozwój gospodarczy