A A+ A++

Na instagramowym profilu Małgorzaty Teodorskiej pojawiło się zdjęcie, do którego zapozowała ze swoim starszym dzieckiem. Mama i córka wyglądają jak siostry – i w tym przypadku często powtarzane stwierdzenie naprawdę oddaje rzeczywistość. Piękna była modelka, choć ma dopiero 39 lat, jest już mamą 21-latki. Wiktoria jest uroczą młodą kobietą. Urodę odziedziczyła po mamie.

Mimo że młodo została mamą, Teodorska zrobiła karierę. W “Plebanii” grała od samego początku. Na planie spędziła więc ponad 12 lat. Kiedy zdjęcia do serialu zakończono, zniknęła. Wcześniej brała udział w sesjach zdjęciowych, również rozbieranych, pracowała jako modelka.

Kilka lat temu wyjechała do Dubaju. Była zakochana w tajemniczym biznesmenie. Związek jednak zakończył się, a aktorka znów zamieszkała w Polsce. I przypomniała o sobie fanom, udzielając się w mediach społecznoścowych.

W listopadzie 2017 r. Teodorska poznała swoją wielką miłość – Miłosza Krawczyka, wynalazcę wózka inwalidzkiego zdolnego pokonać niemal każdą przeszkodę. Miłosz sam porusza się na wózku inwalidzkim. W wieku 18 lat doznał urazu kręgosłupa. W 2019 r. zakochani powitali na świecie córeczkę.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
Poprzedni artykułNie będzie wycinki na siłę
Następny artykułPolicja przygotowuje się do kolejnej akcji. Startuje już w środę