A A+ A++

W niedzielny poranek do mediów dotarły dramatyczne informacje. W wieku 58 lat zmarła Marzena Kipiel-Sztuka. Tragiczne wieści przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałys. Serialowa Helena Paździoch udzieliła pierwszego wywiadu po śmierci artystki, w którym wyjawiła, jak wyglądały jej ostatnie chwile. Okazuje się, że panie widziały się zaledwie dzień wcześniej. Łzy same płyną.

Wieści o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki nadeszły nad ranem

Marzena Kipiel-Sztuka miała na swoim koncie wiele znakomitych ról filmowych i teatralnych. Nie da się jednak ukryć, że największą popularność zawdzięcza kreacji Haliny Kiepskiej w cieszącym się dużą sympatią telewidzów serialu “Świat według Kiepskich”.

Wieści o śmierci 58-latki przekazała jej koleżanka z planu, Renata Pałys.

“Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Kipiel-Sztuka” – napisała w swoich mediach społecznościowych serialowa Helena Paździoch. Aktorka w rozmowie z Plejadą dodała także:

“Marzena bardzo długo chorowała i ja byłam w to zaangażowana. Dzisiaj rano o godz. 9:00 zmarła”.

Renata Pałys przerywa milczenie po śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki

Po śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki wielu ludzi z polskiego świata show biznesu opublikowało w sieci poruszające wpisy, w których wspomina zmarłą aktorkę. Nie zabrakło także głosów ze strony aktorów, którzy także mieli okazję grać w serialu “Świat według Kiepskich”.

“Ona często do mnie dzwoniła, rozmawiałyśmy ze sobą. Byłyśmy w stałym kontakcie zawodowym. Często widywałyśmy się, więc dla mnie to jest szok. Marzena bardziej cierpiała przez oddalenie od innych, nie widywała koleżanek i kolegów na co dzień. Gdyby mieszkała bliżej może byłaby mniej samotna” – mówiła Joanna Kurowska, która w “Świecie według Kiepskich” wcielała się w rolę Krystyny Kozłowskiej.

Jedną z głównych ról w produkcji grała Renata Pałys, która poinformowała kraj o odejściu Marzeny Kipiel-Sztuki. Teraz aktorka otworzyła się na temat przyjaźni ze zmarłą i zdradziła szczegóły dotyczące jej ostatnich chwil w wywiadzie.

Renata Pałys wspomina zmarłą Kipiel-Sztukę

Jak podaje Super Express, Renata Pałys odebrała telefon pogrążona we łzach.

“To nie była nagła śmierć. Marzena od jakiegoś czasu poważnie chorowała, ale nie chciała, żeby o tym mówić. Po prostu przegrała z bardzo poważną chorobą. (…) Nie, nie zmarła z powodu choroby płuc. Ona po prostu paliła dużo. Miała inną, przewlekłą chorobę. Chorowała od dawna” – mówiła tabloidowi.

Okazuje się, że ostatnie chwile życia Kipiel-Sztuki aktorki spędziły w swoim towarzystwie.

“Wczoraj się z nią widziałam, proszę pana” – wyznała Pałys. Na pytanie dziennikarza Super Expressu dotyczące tego, czy coś zapowiadało tragiczny moment dodała:

“Oczywiście, że tak. Tak…”

Zobacz także:

Siostra Kipiel-Sztuki nagle przekazała gorzkie wieści. Taka nowina i to tuż po jej śmierci. A jednak

Hanna Śleszyńska zabrała głos ws. śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Od razu o tym przypomniała [POMPONIK EXCLUSIVE]

Nie żyje Marzena Kipiel-Sztuka. Gwiazda “Świata według Kiepskich” miała 58 lat

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułЭкзіт-полы: партыя канцлера Оляфа Шольца прайграла выбары ў Еўрапарламент
Następny artykułPierwsze dane dot. frekwencji wyborczej w powiecie płoński do PE