Robert Lewandowski zaliczył honorowe trafienie dla FC Barcelony w przegranym meczu z Realem Valladolid. Zobacz, w jaki sposób przybliżył się do korony króla strzelców.

PS

Twitter
/ Eleven Sports PL – Twitter
/ Kolejny gol Roberta Lewandowskiego

• Kompromitacja FC Barcelony! Robert Lewandowski uratował honor

Z całą pewnością nie tak kibice FC Barcelony wyobrażali sobie wtorkowy mecz 36. kolejki La Liga z Realem Valladolid. Nowi mistrzowie Hiszpanii nie zagrali tak, jak właśnie na mistrzów przystało. Do przerwy przegrywali już 0:2, w drugiej połowie gospodarze strzelili trzecią bramkę, a dopiero w 84. minucie honorowe trafienie zaliczył Robert Lewandowski.

Polak został obsłużony doskonałym podaniem przez Frenkiego de Jonga, wyszedł idealnie do piłki, minął bramkarza Realu, a później z ostrego konta wpakował piłkę do bramki. W ten sposób strzelił swoją 23. bramkę w lidze hiszpańskiej i pewnie zmierza po koronę króla strzelców. Nad drugim Karimem Benzemą ma sześć goli przewagi.

“ROBERT LEWANDOWSKI ZROBIŁ TO IDEALNIE!” – napisał profil Eleven Sports na Twitterze, publikując nagranie z bramką napastnika.

Przed Lewandowskim i spółką jeszcze dwa mecze – 28 maja z Mallorcą i 4 czerwca z Celtą Vigo.

Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!