A A+ A++

Zapraszamy 8 lipca o godz. 17.00 do Biblioteki Chylonia, aby posłuchać opowieści Justyny Szumacher, podróżniczki i pasjonatki nurkowania z rekinami, która od 25 lat zgłębia tajemnice podwodnego świata. Podróżniczka odsłoni przed Wami sekrety i uroki rekinów. Przedstawi ich prawdziwą naturę, obali wiele mitów i pokaże te zwierzęta w zupełnie nowej odsłonie.

Podzieli się swoimi niezwykłymi przeżyciami, których doświadczyła podczas podwodnych spotkań z największymi rekinami na świecie np. żarłaczem białym, rekinem tygrysim, głowomłotem olbrzymim, rekinami tępogłowymi i wieloma innymi.

Będziecie mieli okazję usłyszeć fascynujące relacje i opowieści przywiezione z najdalszych zakątków świata (m.in. Mozambiku, Filipin, Malediwów, Wysp Bahama, RPA, Sri Lanki, Sipadanu). Zobaczycie przepiękne filmy podwodne oraz spektakularne zdjęcia wykonane przez wybitnego fotografa podwodnego Roberta „Grażdana” Knaź.

Będzie to także wyjątkowa okazja, aby zobaczyć zęby różnych gatunków rekinów, co na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń.
To spotkanie jest otwarte dla wszystkich – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W magicznym świecie rekinów każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia, aby odkryć magiczny świat rekinów i odmienić swoje postrzeganie na temat tych tajemniczych zwierząt. Dołączcie do naszego spotkania i zanurzcie się w niezapomnianą przygodę z Justyną i jej rekinami.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy drogą telefoniczną: 58 623-00-11 lub mailową: [email protected].

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego: ,,Zajęcia edukacyjno-kulturalne i wzbogacenie zbiorów w bibliotekach” (2023/CHY/0002).
Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułGdyńscy olimpijczycy