A A+ A++

Nowym zawodnikiem klubu został 19-letni napastnik, Szymon Matysek. Gracz ten podpisał z GKS-em Jastrzębie 2-letni kontrakt.

Nowy nabytek klubu na poziomie seniorskim występował w Ruchu Radzionków. Gracz ten w sezonie 2021/22 zadebiutował w IV lidze jako 16-latek. Łącznie rozegrał – w barwach radzionkowskiego zespołu – 58 meczów na tym poziomie rozgrywkowym i strzelił 25 goli. Poprzedni sezon był dla niego bardzo udany, bo w 30 spotkaniach zdobył 17 goli. Zajął 4. miejsce w klasyfikacji strzelców IV ligi gr. I i był najskuteczniejszym zawodnikiem w swoim zespole. Jego drużyna zajęła na koniec rozgrywek 4. miejsce w tabeli.

– Młody napastnik z rocznika 2005 dołączył do naszej drużyny. Ten ruch wpisuje się w politykę stawiania na młodych piłkarzy z regionu. Szymon dysponuje bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, wyróżnia go ponadto dobre uderzenie i gra tyłem do bramki. Mimo młodego wieku zawodnik ten ma zwiększyć rywalizację w linii ataku naszego zespołu – powiedział o nowym nabytku Adam Lechowski, dyrektor sportowy GKS-u Jastrzębie.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPRZEBUDOWA CHODNIKA W DRODZE POWIATOWEJ NR 1436L W MIEJSCOWOŚCI SARNY
Następny artykułMost w Słubicach nie będzie zamknięty na czas Miejskiego Święta Hanzy