A A+ A++

Podział prac na etapy

Prace remontowe będą realizowane w trzech etapach, co pozwoli na stopniowe przeprowadzenie niezbędnych robót oraz minimalizowanie utrudnień dla mieszkańców i kierowców.

Pierwszy etap rozpocznie się 15 lipca i potrwa około czterech tygodni. W tym czasie prace będą prowadzone na odcinku od ronda Narodowych Sił Zbrojnych do ulicy Leśnej. Głównym celem tego etapu jest przygotowanie terenu do dalszych prac na pozostałych odcinkach. Wykonawca skupi się na pracach przygotowawczych, które obejmują między innymi rozbiórkę starej nawierzchni oraz wzmocnienie podłoża.

Drugi etap obejmie zamknięcie całego odcinka od ronda Narodowych Sił Zbrojnych do ulicy Rakowskiej. Prace na tym etapie będą najbardziej uciążliwe dla mieszkańców i kierowców, ponieważ objazdy będą prowadzić przez obwodnicę do ulicy Rakowskiej. Przejazd na odcinku od ronda do ulicy Leśnej będzie niemożliwy. W każdym przypadku jednak mieszkańcy będą mieli zapewniony wjazd do swoich posesji, co ma na celu zminimalizowanie niedogodności związanych z remontem.

Trzeci etap obejmie odcinek od ulicy Wojska Polskiego do ulicy Rakowskiej. Szczegóły dotyczące tego etapu zostaną podane w późniejszym czasie. Adam Bak, Inżynier Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, zaznaczył, że informacje na temat trzeciego etapu będą dostępne w miarę postępu prac.

Z dniem 15 lipca rozpoczynają się prace remontowe na ulicy Wolborskiej. Odcinek, który zostanie objęty remontem, rozciąga się od ronda Narodowych Sił Zbrojnych do ulicy Rakowskiej. Prace będą podzielone na trzy etapy. 

W pierwszym etapie, który potrwa około czterech tygodni, prace będą prowadzone na odcinku od ronda do ulicy Leśnej. Wykonawca będzie przygotowywał teren do dalszych prac na pozostałych odcinkach. 

Drugi etap obejmie zamknięcie całego odcinka od ronda Narodowych Sił Zbrojnych do ulicy Rakowskiej. Objazdy będą prowadzić przez obwodnicę do ulicy Rakowskiej, a przejazd na odcinku od ronda do ulicy Leśnej będzie niemożliwy. W każdym przypadku mieszkańcy będą mieli zapewniony wjazd do swoich posesji. 

Trzeci etap obejmie odcinek od ulicy Wojska Polskiego do ulicy Rakowskiej, natomiast tutaj wszelkie szczegóły będę mógł podać dopiero w późniejszym czasie. – mówił Adam Bak Inżynier Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

Utrudnienia i objazdy

Podczas realizacji drugiego etapu prac, kiedy to zamknięty zostanie cały odcinek od ronda Narodowych Sił Zbrojnych do ulicy Rakowskiej, kierowcy będą musieli korzystać z objazdów. Objazdy będą prowadzić przez obwodnicę do ulicy Rakowskiej, co może wydłużyć czas podróży.

 Zobacz jak teraz wygląda ulica Wolborska:

Rozpoczynające się 15 lipca prace remontowe na ulicy Wolborskiej są kluczowym elementem modernizacji infrastruktury drogowej Piotrkowa Trybunalskiego. Podział prac na etapy ma na celu zminimalizowanie niedogodności dla mieszkańców i kierowców. Mimo czasowych utrudnień, inwestycja ta przyniesie znaczące korzyści w postaci poprawy stanu nawierzchni i bezpieczeństwa drogowego. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł41 бригада заявила про дискредитацію в бік її командування та бійців
Następny artykułРФ массированно обстреляла два города в Днепропетровской области: количество раненых возросло до 68