W hicie kolejki okręgówki skoczowsko-żywieckiej, w której Piast Cieszyn podejmował Tempo Puńców, lepsi okazali się goście. Dzięki efektownej wygranej nad Olzą podopieczni trenera Michała Pszczółki wskoczyli na pozycję lidera tabeli.

Mecz zaczął się od gola cieszynian, którzy otworzyli wynik w 13. minucie, gdy do siatki trafił Tomasz Szyper. Potem jednak już gole zdobywali tylko goście. W 16. minucie wyrównał Arkadiusz Szlajss a w 30. minucie prowadzenie puńcowianom dał Jakub Legierski. Po zmianie stron kolejne trafienia dołożyli Arkadiusz Szlajss w 53. i 69. minucie oraz Dariusz Dziadek, który w 75. minucie ustalił rezultat meczu na 1:5.