Porażką zakończył się pierwszy domowy mecz piłkarzy Warty Działoszyn w IV lidze w tym roku. Beniaminek przegrał ze Zrywem Wygoda.

Piłkarze Warty strzelili w tym spotkaniu tylko jednego gola. Nie oznacza to, że na koncie zespołu znalazła się zaledwie jedna bramka. W 17. minucie goście z Wygody zanotowali trafienie samobójcze i działoszynianie wyszli na prowadzenie. Kwadrans później był remis, ale jeszcze przed przerwą kolejny samobój gości i miejscowi ponownie byli w lepszej sytuacji.

Na początku drugiej połowy Zryw doprowadził do wyrównania, a potem zdobył dwa kolejne gole i zrobiło się 4:2 dla przyjezdnych. W doliczonym czasie Warta złapała jeszcze kontakt po bramce Cezarego Stefańczyka z rzutu karnego, ale więcej nie była w stanie osiągnąć. Działoszynianie przegrali zatem 3:4.

Zespół trenera Grzegorza Bodnara zajmuje 11. miejsce w tabeli. W następnej kolejce na wyjeździe zagra z Ceramiką Opoczno.