A A+ A++

Sylwia Bomba nie czekała z poinformowaniem swoich fanów, że od jakiegoś czasu poszukuje asystentki. Celebrytka ujawniła, że chciałaby pilnie uzupełnić wakat po wieloletniej współpracownicy, by móc dalej rozwijać skrzydła w social mediach. W sieci przedstawiła szereg wymagań, które musi spełniać pretendentka do bycia jej „prawą ręką”. Aż trudno uwierzyć, czego oczekuje gwiazda „Gogglebox”.

Od czasu ujawnienia prawdy o związku z Grzegorzem Collinsem, Sylwia Bomba, znana szerszej publiczności z udziału w programie “Gogglebox. Przed telewizorem”, nie może narzekać na brak popularności. Poczynania celebrytki w sieci śledzi przeszło 904 tys. użytkowników. 

Niebagatelnie duża publiczność wymaga od Sylwii całkiem sporych nakładów pracy i czasu, który musi zainwestować w dbanie o swoje social media. W tym zadaniu od wielu miesięcy pomagała jej wykwalifikowana asystentka. Z czasem Sylwia postanowiła jednak zdecydować się na zaskakującą zmianę. Obecnie w sieci natrafić można na jej ogłoszenie o pracę.

Sylwia Bomba ogłosiła zmiany. W sieci zaskakujący apel

Sylwia Bomba w niedawnym wpisie ujawniła, że potrzebuje więcej rąk do pracy, by sprawnie rozwijać się w roli fotografki i nader aktywnej influencerki. Gwiazda wyjawiła przy tej okazji, że znienacka straciła wieloletnią asystentkę, na której miejsce wciąż poszukuje godnej następczyni.

W sieci ujawniła, jakie wymagania musi spełniać pretendentka do bycia jej “prawą ręką”. Ma kategorycznie sprecyzowane potrzeby i oczekiwania.

“Mam bardzo pilne ogłoszenie. Bardzo ważne. Szukam nowej asystentki, poprzednia była ze mną półtora roku, ale czas na zmiany. Słuchajcie, bombowa praca personalnej asystentki” – zdradziła Sylwia na opublikowanym na InstaStories nagraniu.

Gwiazda zaznaczyła, że atutem będzie jeśli osoba chętna na przyjęcie posady będzie “młoda, kreatywna” , a co więcej, będzie posiadała prawo jazdy i “trochę znała się na montażu”.

Zobacz też:

Sylwia Bomba inscenizuje scenę poznania Grzegorza Collinsa. Fani zachwyceni

Do sieci trafiły odważne zdjęcia Sylwii Bomby i Collinsa i się zaczęło… Wybuchła afera

Wnętrze nowego domu Sylwii Bomby przyprawia o zawrót głowy. To nowoczesne królestwo

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykuł40 minut w samotności – recenzja Ryszarda Glogera
Następny artykułMetal Gear Solid Delta: Twórcy “robią wszystko”, by stworzyć nowoczesne Metal Gear