Niespełna miesiąc temu zawodnicy UKSŁF „Mors” Dębica mieli możliwość zaprezentowania się po raz pierwszy w tym sezonie na Pucharze Łodzi- Memoriale Marii Olszewskiej- Lelonkiewicz. Wyniki były następujące: 3 miejsce w klasie wstępnej U9 zajęła Zofia Gronek, 4 miejsce w klasie wstępnej U 12 Zofia Kupiec, 2 miejsce w klasie U 18 Maria Golec, 2 miejsce w klasie brązowej dziewcząt U 12 zajęła Zuzanna Sidor, 4 miejsce Julia Kupiec. 3 miejsce w kategorii brązowej dziewcząt U 15 Klaudia Mucha.

Miniony weekend był dla kibiców UKSŁF „Mors” Dębica prawdziwą uczta łyżwiarską. W sobotę 17.04.2021 na Walley Cup w Krakowie wystartowało aż jedenastu zawodników klubu w różnych kategoriach wiekowych. Zdobyli 10 medali .

Klasa wstępna solistów U 9- 1 miejsce Kamil Bonar, Klasa wstępna solistek U9 – Zofia Gronek, Klasa wstępna solistek U 12 – 2 miejsce Zofia Kupiec, 8 miejsce Emilia Potwora, Klasa wstępna U15 – 1 miejsce Monika Kucharska, klasa wstępna U 18- 2 miejsce Maria Golec

Klasa brązowa solistów U12- 1 miejsce Mateusz Bonar, Klasa brązowa dziewcząt U12 – 1 miejsce Zuzanna Sidor, 3 miejsce Julia Kupiec, Klasa brązowa U15- 2 miejsce Klaudia Mucha

Klasa srebrna solistów U15- 1 miejsce Max Such

W niedzielę 18.04.2021 również nie brakowało emocji. W Pucharze Krakowa wystartowała Anastazja Sochling w najliczniejszej klasie brązowej U9. Zdobyła 21,68 punktów co finalnie dało jej bardzo mocna piątą pozycję.

Takie wyniki, to efekt niesamowitej pracy jaką wykonali zawodnicy, nie tylko w tym sezonie , ale też i w poprzednim. Pomimo utrudnionego dostępu do korzystania z tafli lodowiska, wrócili do rywalizacji w wielkim stylu.

źródło: UKSŁF Mors Dębica