A A+ A++

Wimbledon 2024 dopiero się rozkręca, a już można mówić, że Hubert Hurkacz ma solidnego pecha. W czasie ostatniego meczu doznał kontuzji, a cała sytuacja wyglądała wręcz dramatycznie. To już koniec gry wrocławianina na angielskich zielonych kortach.

Hurkacza spotkało nieszczęście na Wimbledonie. Są wieści ze szpitala

Hubert Hurkacz w trakcie spotkania z Arthurem Filsem doznał poważnej kontuzji kolana. Ten nieszczęśliwy wypadek zadecydował o tym, że Hurkacz kończy swoją przygodę z Wimbledonem 2024, przegrywając mecz 6:7 (2-7), 4:6, 6:2, 6:6 (8-9). Tymczasem Iga Świątek mknie jak burza i dotarła już do trzeciej rundy na Wimbledonie 2024.

Hubert Hurkacz doznał kontuzji. To już koniec z Wimbledonem 2024

Hubert Hurkacz po próbie obronienia piłki setowej pechowo upadł i doznał kontuzji. Polak nie był w stanie stanąć o własnych siłach na nogach, wtedy jego rywal postanowił mu pomóc wstać. Hurkacz od razu pokazywał, że jest mu potrzebna pomoc specjalistów. Po krótkim opatrzeniu 27-latek chciał jeszcze wrócić do gry, ale kolano mu na to nie pozwalało.

Ostatecznie Hurkacz musiał poddać mecz, a publiczność pożegnała go gromkimi oklaskami. Później fani mogli się dowiedzieć, co dalej się stało z naszym tenisistą.

Tragedia Hurkacza na Wimbledonie. Są najnowsze wieści ze szpitala

“Hurkacz trafił do jednego z angielskich szpitali, gdzie przechodzi dokładne badania” – padły wieści w studiu Polsat Sport. 

O sytuacji Hurkacza wypowiedział się też inny słynny tenisista, Łukasz Kubot.

“Bardzo przykra informacja w sprawie Huberta, tym bardziej że mamy środek sezonu i zbliżające się Igrzyska. Pozostaje wierzyć, że badania nie będą aż tak złe i nasz reprezentant szybko wróci do treningów na korty” – wyznał Łukasz Kubot, który był gościem w studiu Polsat Sport.

Zobacz też: 

Iga Świątek i Hubert Hurkacz znowu to zrobili. Wszyscy trzymają kciuki

Mama Igi Świątek chłodno opowiada o relacjach z córką: “Kontakt jest mocno ograniczony”

pomponik.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJakie są wady Strzelca? Jedna jest wyjątkowo wstydliwa
Następny artykułDEVELIA: Wprowadzenie do obrotu obligacji serii DVL0528OZ10