A A+ A++

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa jest pierwszą uczelnią na terenie Polski, na której głównym obszarem działań dydaktycznych jest problematyka bezpieczeństwa człowieka. Od kilku lat na terenie miasta Jastrzębia-Zdroju funkcjonuje Wydział Nauk Społecznych. Uczelnia oferuje studia licencjackie i magisterskie w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym.

Innowacyjne specjalności

Wydział kształci przyszłych psychologów w zakresie specjalności takich jak:

 • psychologia emocji
 • psychologia kliniczna
 • psychologia dzieci i młodzieży
 • psychologia pracy z BHP
 • psychologia biznesu i zarządzania
 • psychologia cyberzagrożeń

Na kierunku bezpieczeństwo publiczne kandydaci mają możliwość wyboru specjalności m. in.:

 • kryminalistyka śledcza
 • antyterroryzm
 • służba graniczna
 • służba policyjna
 • służba wojskowa

Warto zapoznać się ze wszystkimi specjalnościami jakie oferuje uczelnia.

Rekrutacja krok po kroku

Podstawą do przyjęci na studia jest kwalifikacja na podstawie świadectwa dojrzałości, a na studia drugiego stopnia oraz studia podyplomowe- dyplom ukończenia studiów wyższego stopnia.

Osoby, które nadal czekają na wyniki z matur również mogą złożyć dokumenty rekrutacyjne. Po otrzymaniu wyników wystarczy dostarczyć dokument do punktu rekrutacyjnego, by dokumenty kandydata były kompletne.

Atrakcyjne warunki finansowe

Uczelnia w swojej ofercie dla kandydata ma również bogatą ofertę bonifikat m.in. dla osób dojeżdżających na Uczelnię (Bon dla podróżnika); bon „Służby mundurowe górą” w wysokości 7834 zł czy też bonifikata dla osób powyżej 40 roku życia . Dzięki temu już na starcie przyszły student może zyskać jeszcze więcej. Warto zapoznać się z regulaminem bonów edukacyjnych zanim zostaną złożone dokumenty.

Bogaty wachlarz studiów podyplomowych

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa oferuje również bogaty wachlarz kierunków studiów podyplomowych. Od października można rozpocząć studia na kierunku Psychodietetyka i poszerzyć swoją wiedzę z zakresy psychologii i dietetyki. Uczelnia również zaprasza na nowy kierunek jakim jest streetworking- resocjalizacja w środowisku otwartym, dla osób, które chcą pracować w trudnych warunkach społecznych z osobami i grupami wykluczonymi.

Osoby, które chcą wziąć udział w rekrutacji na studia powinny wejść na stronę: https://www.wsb.net.pl/rekrutacja/ i postępować zgodnie z instrukcją- wybrać kierunek, założyć konto kandydata, uzupełnić wszystkie dane i uiścić opłatę rekrutacyjną. Następnie z dokumentami udać się do punktu rekrutacyjnego, który mieści się przy ul. 11 Listopada 71 w Jastrzębiu-Zdroju.

Studiuj na WSB!

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRozpoczynamy odliczanie do Dni i Nocy Szczytna!
Następny artykułTest ASUS Vivobook S 15 OLED z procesorem Qualcomm Snapdragon X Elite i układem graficznym Adreno X1