A A+ A++

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej startują już za tydzień. W piątek 14 czerwca na otwarcie rywalizacji o godz. 21:00 gospodarze imprezy Niemcy zmierzą się ze Szkocją.

Reprezentacja Polski, która musiała o awans bić się w barażach pierwszy mecz rozegra dwa dni później w niedzielę 16 czerwca o godz. 15:00. Jej rywalem będzie faworyzowana Holandia. I to będzie pierwsze spotkanie, które będzie można oglądać na dużym ekranie w strefie kibica w Dębicy.

– Mam dobrą wiadomość – na Rynku powstanie strefa kibica. Rozpoczynamy już 16 czerwca od meczu Polski z Holandią – pisze na swoim profilu fejsbukowym burmistrz Dębicy Mateusz Kutrzeba.

Kolejne transmisje zaplanowane zostały na piątek 21 czerwca, kiedy o godz. 18:00 zmierzymy się z Austrią, oraz 25 czerwca również o godz. 18:00, kiedy naszym rywalem będzie Francja.

Burmistrz wspomina też o wszystkich meczach fazy pucharowej z udziałem Polski. Warto więc mieć nadzieję, że nasi reprezentanci przełamią klasyczny schemat meczu otwarcia, meczu o wszystko i meczu o honor.

Niezależnie od dalszych losów biało-czerwonych na telebimie będzie można oglądnąć wszystkie ćwierćfinały w dniach 5-6 lipca o 18:00 i 21:00, półfinały 9-10 lipca o 21:00 i wielki finał 14 lipca o 21:00.

W dębickiej strefie kibica, która mieścić się będzie na Rynku, na oglądających czekać będą wygodne leżaki, ławki i punkt gastronomiczny. Wstęp do niej będzie możliwy już godzinę przed zaplanowanymi transmisjami. Warto jednak pamiętać, że liczba osób, które będą mogły w ten sposób śledzić poczynania na boisku, jest ograniczona.

Przypomnijmy, że w szerokiej kadrze, którą selekcjoner Michał Probierz powołał na mecze towarzyskie z Ukrainą i Turcją znalazł się wychowanek Wisłoki Dębica Paweł Bochniewicz, obecnie obrońca holenderskiego SC Heereenven.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułКолишня нардепка Сисоєнко, яка заробляла на ухилянтах, вийшла під заставу
Następny artykułBiało-czerwoni zdominują sobotę na Roland Garros. O której polskie finały?