A A+ A++

TRY BEFORE BUY – WYPRÓBUJ URZĄDZENIE AKUMULATOROWE PRZED ZAKUPEM

Szczegóły na stronie: www.stihl.pl/pl/try-before-buy
________________________________________
Jesteś zainteresowany urządzeniami akumulatorowymi STIHL, ale nie jesteś pewien, czy sprawdzą się do Twoich potrzeb?
Nowa usługa “Try before buy – Wypróbuj przed zakupem” jest właśnie dla Ciebie Wypróbuj urządzenia akumulatorowe STIHL bez zobowiązań przed zakupem i zachwyć się ich funkcjonalnością.
Wpłać kaucję zwrotną w wysokości od 300 do 500 zł (w zależności od wybranego urządzenia). Wypożycz jeden z szerokiej gamy produktów akumulatorowych STIHL z w pełni naładowanym akumulatorem na 48 godzin.
Sprawdź, czy urządzenie jest odpowiednie dla Ciebie i zdecyduj, czy chcesz je kupić. Jeśli kupisz dowolne urządzenie z naszej szerokiej oferty, nie płacisz nic za wypożyczenie. Otrzymasz nowe urządzenie od sprzedawcy. Jeśli nie kupisz żadnego urządzenia, zapłacisz tylko 49 zł.
________________________________________
Od prawie 100 lat firma STIHL jest liderem postępu technologicznego w dziedzinie techniki leśnej i ogrodniczej. Firma STIHL od samego początku jest zaangażowana w rozwój pilarek spalinowych i stale wprowadza własne innowacyjne rozwiązania. Technologia akumulatorowa jest cicha, łatwa w obsłudze, intuicyjna i nadaje się do użytku w ogrodzie, a także do pielęgnacji lasów czy zieleni publicznej. To nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują rozwiązania o wysokiej wydajności, a także przyjaznego dla środowiska. Poprzez nasz program “TRY BEFORE BUY – Wypróbuj przed zakupem” chcielibyśmy przybliżyć te technologie naszym klientom.
Dzięki TRY BEFORE BUY możesz wypróbować urządzenia z dwóch serii – System AK i System AP. Co czyni je wyjątkowymi? Możesz użyć akumulatora z danej serii do zasilania wszystkich urządzeń w ramach określonego systemu. Jeden akumulator – cała gama możliwości
______________________________________
Zapraszamy do Autoryzowanego Dealera STIHL w Piszu, przy ul. Zgody 55 (parking i wejście od ul. Wojska Polskiego 35).

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułAkademia Speedballowa Stowarzyszenia NexXTeaM Zambrów zaprasza!
Następny artykułWybory we Francji a sprawa polska — czyli trzy wstrząsy nad Sekwaną. „Wygrała demokracja – ale to demokracja strachu”