A A+ A++

Stefan Krajewski zakończył kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego w rodzinnym mieście w towarzystwie rodziny i sąsiadów.

Parlamentarzysta, kandydat do Parlamentu Europejskiego z Polskiego Stronnictwa Ludowego kilka minut po 20:00 zakończył 40-dniową kampanię wyborczą.

– Wszystkie powiaty, które są w tym dużym okręgu udało się objechać, rozmawiać o potrzebach, o problemach, o sprawach na przyszłość. Zagrajmy na Polskę w Unii Europejskiej. Będziemy walczyć o dobre miejsce, ale też 9 czerwca, nie pozwólmy aby eurosceptycy mieli zdecydować za nas. Miejsce Polski jest w Unii Europejskiej, ale Unii Europejskiej zdroworozsądkowej, która wspiera mieszkańców, która nie psuje prawa, ale też możemy wiele rzeczy naprawić. Europejski Zielony Ład jest jak maluch, którego można naprawić bez skomplikowanych narzędzi i mechanizmów, ale trzeba chcieć. Ostatnie tygodnie, nawet miesiące, pokazały, że dużo udało się zmienić w europejskim Zielonym Ładzie, dużo jeszcze do zrobienia. 9 czerwca zapraszam na wybory – powiedział Stefan Krajewski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i nagrania z ostatniej konferencji prasowej.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułNajwiększy festiwal w historii stolicy. Muzeum Warszawy szuka wspomnień i pamiątek
Następny artykułBędziemy digitalizować 190 obrazów z Kolekcji Dzikowskiej