A A+ A++

Już w najbliższą niedzielę, industrialne serce naszego regionu znów zabrzmi muzyką! Zapraszamy na czwartą edycję Carnall Festivalu, który odbędzie się w zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza. To wydarzenie kulturalne przyciągnie zarówno miłośników muzyki, jak i smakoszy regionalnych specjałów.

Różnorodność muzyczna na Carnall Festivalu

W tym roku Carnall Festival zapowiada się wyjątkowo obficie. Na przestrzeni dwóch miesięcy, od lipca do sierpnia, odbędzie się aż cztery koncerty, podczas których zaprezentują się zarówno topowi artyści polskiej sceny muzycznej, jak i lokalne gwiazdy. Każdy koncert to niezapomniane przeżycie, które zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających melomanów.

Harmonogram koncertów i występy gwiazd

Tegoroczną edycję otworzy koncert 7 lipca, na którym wystąpią Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. Kolejne wydarzenie zaplanowane jest na 21 lipca, gdzie usłyszymy czołowych artystów polskiego rapu i hip-hopu – O.S.T.R. oraz Fisz Emade. 4 sierpnia to dzień, w którym na scenie pojawią się Patrycja Markowska oraz Oskar Cyms. Zwieńczeniem festiwalu będzie koncert 25 sierpnia, podczas którego wystąpią Young Igi, Otsochodzi oraz Daria Zawiałow.

Gastronomiczne atrakcje na Carnall Festivalu

Festiwal to nie tylko muzyka, ale także wyjątkowe doznania kulinarne. W strefie gastro znajdziecie Pub Zmiękczalnia, który serwuje regionalne specjały takie jak czorne pierogi i śląska nutella. Nie zabraknie również miejscowego piwa, które idealnie dopełni festiwalową atmosferę. To obowiązkowy punkt na mapie każdego smakosza odwiedzającego nasz region.

Muzyczne wieczory i taneczne noce

Po każdym niedzielnym koncercie, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w dodatkowym wydarzeniu – DJ’SET „Świeże Brzmienie”. Impreza taneczna pod gołym niebem na Strefie Carnall będzie trwała od 20:00 do 02:00 w nocy, w sobotę po każdym koncercie. Bilety na festiwal upoważniają do uczestnictwa również w tych tanecznych wieczorach.

Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

Każdy koncert otworzy Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, dodając wydarzeniu lokalnego, wyjątkowego charakteru. To doskonała okazja, aby docenić muzyczne talenty naszego regionu i poczuć się częścią tej niezwykłej społeczności.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi Carnall Festivalu. Czekają na Was niezapomniane muzyczne przeżycia i wyjątkowe chwile spędzone w industrialnym sercu naszego regionu.

Wg inf z: Urząd Miejski w Zabrzu

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułWarsztaty architektury dla dzieci i młodzieży: Estetyka i design w praktyce
Następny artykułZuzanna Pawlikowska z Górnika Bytom z dwoma złotymi medalami w MMP U23