A A+ A++
Home Aktualności z SulęcinaW meczu 33 kolejki IV ligi Stal Sulęcin przegrała przed własną publicznością 0:1 z Koroną Kożuchów. Jedynego gola w meczu zdobył Dawid Cieśla.

Stal nie wykorzystała swojej szansy. W 33 kolejce przegrał zarówno Meprozet Stare Kurowo, jak i Pogoń Skwierzyna. A więc gdyby sulęcinianie wygrali z niżej notowaną Koroną, to dziś byliby ponad strefą spadkową i mieliby duże szanse na utrzymanie w lidze. Tak się jednak nie stało i teraz, żeby nie spaść, muszą nie tylko wygrać kolejne spotkanie, ale także liczyć na to, że Pogoń Skwierzyna przegra z Pogonią Świebodzin.

Ostatnim przeciwnikiem Stali w tym sezonie będzie Meprozet Stare Kurowo. Szanse na utrzymanie wciąż są, ponieważ Pogoń Skwierzyna ma aktualnie słabą formę: przegrała ostatnie 5 meczów. Można więc liczyć na to, że kolejne spotkanie również zakończy się nie po myśli skwierzynian. A wtedy wszystko zależy od tego, jak zaprezentuje się Stal w meczu z Meprozetem.

Mecz Meprozet Stare Kurowo – Stal Sulęcin odbędzie się w sobotę 15 czerwca o 17:30. Wtedy dowiemy się, czy po przerwie wakacyjnej znów zobaczymy Stal na czwartoligowych boiskach.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułMiędzynarodowy zlot drezyn w Przeworsku.
Następny artykułInternet aż huczy po tym, co McEnroe powiedział o Świątek. “To hańba!”