Piłkarze z regionu rozegrali 15 kolejkę rundy jesiennej Keeza klasy okręgowej. Sokół odniósł zwycięstwo, a Krynki niestety uległy Mielnikowi. Nie powiodło się także Szczypiorniakowi, który przegrał jednym punktem z rywalem z Lublina.

Piłka nożna – Keeza klasa okręgowa

Pomorzanka Sejny – Sokół 1946 Sokółka – 2:3

Ostatni mecz w tej rundzie zakończył się sukcesem Sokoła. Na wyjeździe piłkarze zmierzyli się z Pomorzanką. „Mecz rozgrywany był na bocznym boisku w Augustowie ze względu na remont w Sejnach. Do przerwy przegrywaliśmy z gospodarzami 2:0. W 55 minucie kontuzji doznał nasz podstawowy bramkarz Karol Kozłowski, a jego miejsce w bramce zajął trener Stelmaszek” – czytamy w relacji zawodników na Facebooku.

W drugiej części meczu obraz gry uległ całkowitej zmianie. Bramki dla zespołu zdobywał Radosław Szoda.

Sokół znajduje się na szóstym miejscu w tabeli z 28 punktami. Piłkarze wygrali osiem spotkań, cztery razy remisowali, a trzy razy przegrali.

MKS Mielnik – UM Krynki – 5:1

Wynik gorszy niż gra mimo, że ta i za dobra nie była” – piszą piłkarze na swoim facebookowym profilu. Niestety, ale niedzielne spotkanie LZS zakończyło się porażką. Honorową, jedną bramkę, strzelił Maciek Jurczenia.

UM Krynki jest na dziewiątym miejscu w zestawieniu. Piłkarze zdobyli 22 punkty. Do tej pory zawodnicy wygrali sześć meczy, zremisowali cztery razy, zaś przegrali – pięć. Podczas meczy zdobyli 32 bramki, a 25 stracili.

II liga piłki ręcznej

KS Szczypiorniak – AZS UMCS Lublin – 28:29

Zawodnicy z Dąbrowy ulegli w sobotę zespołowi z Lublina. Po przegranym meczu Szczypiorniak spadł na czwarte miejsce w tabeli II ligi. Kolejne spotkanie szczypiorniści rozegrają z UMKS Trójka Ostrołęka. Początek 27 listopada o godzinie 17.