A A+ A++

Ubisoft pracuje nad pełnym rebootem serii Splinter Cell, Netflix rozwija serial animowany, ale na dobry początek widzowie będą mogli zapoznać się ze słuchowiskiem. BBC potwierdziło przygotowanie dramatu dla Radio 4.

„Tom Clancy’s Splinter Cell: Firewall” to „adaptacja audio”, w której Sam Fisher zajmie się rekrutowaniem i szkoleniem agentów następnej generacji. Uzdolniony specjalista stworzy oddział Agencji Bezpieczeństwa Narodowego, ale „śmiertelny zabójca” z przyszłości Fishera powróci i będzie chciał zamieszać. 

„Sam zostaje wrzucony w wyścig z czasem, gdy ujawnione zostaje zagrożenie dla globalnego bezpieczeństwa”.

W „Splinter Cell: Firewall” usłyszymy Andonisa Anthony’ego („The Archers”) jako Sama Fishera, a Daisy Head wcieliła się w jego córkę Sarah. W obsadzie znaleźli się także Sacha Dhawan („Doctor Who”, „The Great”), Will Poulter („Midsommer”, „Black Mirror”) oraz Nikesh Patel („Starstruck”, „The Devil’s Hour”).

Paula Cornell znany z rozwoju serii „Doctora Who” i Sebastian Baczkiewicz zajęli się adaptacją produkcji na potrzeby radia, a podczas prac zadbano także o trójwymiarowy dźwięk, by nadać historii odpowiedniego wyrazu.

„Tom Clancy’s Splinter Cell: Firewall” zostanie wyemitowany w najbliższy piątek, ale widzowie otrzymają także dostęp do opowieści przez BBC Sound – jutro o 15:15 czasu polskiego na serwerach pojawi się osiem odcinków i każdy ma trwać 30 minut. 

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp
Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułUjawniono pensje 10 najlepiej zarabiających kierowców F1 w sezonie 2022
Następny artykułŻałobny wpis trenera. Tragiczne wieści. “Leć wysoko, kochanie”