A A+ A++

Portal Variety podaje, że Marvel Studios oraz Sony znalazły rozwiązanie swojego konfliktu dotyczącego Spider-Mana, o którym pisaliśmy już wcześniej. Spider-Man wraca do MCU!

Umowa dotycząca praw do Pajączka została zerwana, gdyż korporacje nie mogły dojść do porozumienia w sprawie podziału zysków z filmów z udziałem Toma Hollanda. W czwartek wieczorem szefowie Disney Studios (Alan Horn) oraz Sony Pictures (Tom Rothman) uzgodnili, że Disney otrzyma 25% zysków z najnowszego filmu oraz zachowa prawa do 100% zysków ze sprzedaży gadżetów ze Spider-Manem, które miał już wcześniej. Umowa obejmuje jeden solowy film o Spider-Manie. Peter Parker pojawi się także w jeszcze jednym filmie Marvel Studios.

Trzecią część filmu o Peterze Parkerze zaplanowano na 16 lipca 2021. Tak jak w przypadku dwóch poprzednich części, współproducentem będzie Pascal Pictures, firma byłej szefowej Sony.

Jestem podekscytowany, że przygoda Pajączka w MCU będzie trwać dalej. Wszyscy w Marvel Studios są bardzo podekscytowani. Spider-Man to ikoniczna postać, którą zna wiele osób bez względu na miejsce zamieszkania czy wiek. Jest także jedynym bohaterem z supermocą przeskakiwania pomiędzy uniwersami, więc jako, że Sony kontynuuje rozwój swojego Spidey-wersum, nie wiadomo jakie niespodzianki czekają w przyszłości.

Kevin Feige

Wypowiedź Kevina Feige’ego oznacza, że Spider-Man będzie pojawiać się również w filmach z uniwersum Sony, które rozpoczęło się zeszłorocznym Venomem, a będzie kontynuowane poprzez Morbiusa czy Kravena.

To wspaniałe! W filmie Spider Man: Daleko od domu widzieliśmy dramatyczny zwrot akcji i jestem przeszczęśliwa, że będziemy mogli razem pracować nad dalszym rozwojem losów Pajączka.

Amy Pascal

Tom Holland humorystycznie ogłosił swój powrót na Instagramie.

View this post on Instagram

😏

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

Źródło: Variety

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułThe Mighty Quest for Epic Loot AND, iOS
Następny artykułInstruktor nauki jazdy zginął w wypadku. Kursantka jest w ciężkim stanie