A A+ A++

PlayStation znów zaskakuje użytkowników swoich systemów elektronicznej rozrywki! Niektórzy szczęśliwcy, uruchamiając swoje konsole, mogą natrafić na niespodziewaną wiadomość informującą o przyznaniu 14 dni darmowego dostępu do PlayStation Plus Premium. Ta wyjątkowa okazja z pewnością przyciągnie uwagę właścicieli urządzeń z rodziny PlayStation.

Co oferują poszczególne poziomy abonamentu PlayStation Plus?

Przemodelowana usługa PlayStation Plus, która zadebiutowała w 2022 roku, oferuje użytkownikom trzy poziomy subskrypcji:

  • PlayStation Plus Essential – podstawowy pakiet zawiera comiesięczny zestaw nowych gier do pobrania, możliwość gry online, dostęp do dodatkowej zawartości oraz specjalnych promocji, pozwala korzystać z dysku w chmurze i dzielić się grami via usługa Share Play.
  • PlayStation Plus Extra – rozszerzony pakiet oferuje to samo, co opcja Essential, ale oddaje także dostęp do rozbudowanej biblioteki gier (tzw. Katalogu gier), w skład której wchodzą także tytułu z usługi Ubisoft+ Classics.
  • PlayStation Plus Premium – najwyższy pakiet posiada wszystkie zalety opcji Extra, a dodatkowo daje dostęp do tzw. Katalogu klasyki, w którym znajdują się najgłośniejsze hity z poprzednich generacji (konsol: PlayStation 2, PlayStation 3 i PlayStation Portable) oraz do bazy filmów wytwórni Sony Pictures. Jakby tego było umożliwia sprawdzanie wersji próbnych nadchodzących gier oraz granie strumieniowe w chmurze.

Subskrybenci PlayStation Plus co miesiąc zyskują dostęp do nowych gier, a starsze tytuły są rotacyjnie usuwane z kolekcji. Dopóki użytkownicy utrzymują aktywne członkostwo, mogą grać w pobrane gry. Po wygaśnięciu subskrypcji, dostęp do tych tytułów zostaje zawieszony, aż do momentu ponownego jej odnowienia. W ramach abonamentu PS Plus, użytkownicy konsol PlayStation mogą cieszyć się takimi tytułami, jak m.in.: Death Stranding, God of War, Marvel’s Spider-Man, Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11 czy Returnal, a to dopiero początek.

Szczęśliwe powiadomienia dla użytkowników PlayStation

O całej akcji zrobiło się głośno dzięki wpisom użytkowników serwisu Reddit.com, na kanale PlayStation Plus społeczność zaczęła dzielić się informacjami o niespodziewanych powiadomieniach na swoich konsolach. Jeden z nich opisał, że po uruchomieniu konsoli, w zakładce powiadomień po … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułСалливан: НАТО назначит представителя в Киеве для углубления отношений с Украиной
Następny artykułБолее 1 млрд долларов на ПВО: детали новой помощи Украине от США и союзников