A A+ A++

Zarząd SimFabric S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej jako: Spółka, Emitent) informuje, iż w dniu 5 lipca 2024 roku otrzymał kolejne zamówienie od partnera wydawniczego (dalej jako: Wydawca). Otrzymał również informację od Zarządów dwóch spółek zależnych MobileFabric S.A. (dalej jako: MobileFabric) oraz VRFabric S.A. (dalej jako: VRFabric) o otrzymaniu również kolejnych zamówień od Wydawcy.

Zamówienia są wynikiem realizacji umów wydawniczych z Wydawcą przez Emitenta oraz dwie spółki zależne: MobileFabric oraz VRFabric.

Umowy określają współpracę pomiędzy Emitentem i spółkami zależnymi a Wydawcą przy dystrybucji wszystkich gier (dalej jako: Gry) Emitenta oraz spółek zależnych na komputery PC oraz konsole Nintendo Switch, PS4/PS5 i Xbox One i Xbox Series X|S oraz na urządzenia mobilne z systemiami Android i iOS, a także na gogle wirtualnej rzeczywistości na terytorium Azji w tym w szczególności: Chiny, Hong Kong, Japonia, Korea Południowa, Singapur, Indonezja, Tajwan.

Umowy zostały zawarte na czas nieokreślony z założeniem regularnych kwartalnych zamówień ze strony Wydawcy na kody cyfrowe do Gier Emitenta.

Kolejne zamówienie wystawione wraz z podpisaną umową obejmuje tytuły Emitenta w łącznym nakładzie 50.000 sztuk, za łączną sumę 250.000 USD (około 1.000.000 zł). Zamówienie będzie księgowane jeszcze w drugim kwartale 2024 roku i będzie miało znaczący wpływ na wynik finansowy Emitenta.

Równocześnie Wydawca złożył również zamówienia na kody do gier dwóch spółek zależnych MobileFabric oraz VRFabric. W MobileFabric na 100.000 kodów, za łączną sumę 250.000 USD (około 1.000.000 zł) oraz w VRFabric na 50.000 kodów, za łączną sumę 250.000 USD (około 1.000.000 zł). Łącznie partner złożył zamówienie w grupie kapitałowej SimFabric na 200.000 kodów do gier za łączną sumę 750.000 USD (około 3.000.000 zł). Zamówienia będą księgowane jeszcze w drugim kwartale 2024 roku i będą miały znaczący wpływ na wyniki jednostkowy i skonsolidowany Emitenta.

Umowy objęte są ścisłym zapisem o poufności i wszystkie pozostałe ustalenia dotyczące Umowy nie mogą zostać ujawnione bez zgody Wydawcy.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta oraz potencjalnie istotny wpływ na wycenę instrumentów finansowych Spółki.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułPonad 150 mln złotych z KPO dla studentów kierunków medycznych
Następny artykułEURO-TAX S.A.: Liczba podpisanych umów – dane o działalności usługowej.