Bez punktów wrócili piłkarze Siarki Tarnobrzeg z wyjazdu do Warszawy. Porażka z Polonią jest ich czwartą z rzędu i szóstą w ostatnich siedmiu meczach. A jednocześnie pierwsza pod wodzą nowego szkoleniowca.

Powtórzył się schemat dobrze już znany tarnobrzeskim kibicom. 2/3 meczu Siarkowcy grali nieźle, momentami przeważali. Zdobyli nawet prowadzenie, po golu głową Szymona Lewickiego z 51 minuty.

W 60 minucie gospodarzom udało się wyrównać i od tego momentu goście w zasadzie „nie istnieli na boisku”. Gola na 1:1 zdobył dobrze znany podkarpackim kibicom, z występów w Stalowej Woli, Michał Fidziukiewicz. Nawe po 73 minucie, gdzie Polonia zdobyła drugiego gola (do bramki trafił Kluska) i Siarkowcom pozostało gonić wynik. Mecz zamknął Pieńkowski, trafiając w 88 minucie na 3:1.

Składy:

Polonia: Lemanowicz – Pazio (76′ Pieczara), Mikołajewski, Majsterek, Kowalski-Haberek, Biedrzycki (68 Koton), Piątek, Kluska, Michalski (68′ Wawszczyk), Marciniec, Fidziukiewicz (76′ Pieńkowski).

Trener Rafał Smalec.

Siarka: Pietryga – Stańczyk (75′ Bieniarz), Hrnciar (75′ Kaliniec), Stefanik, Bierzało, Chmelenko, Sulkowski, Tyl, Yatsenko (79′ Agudo), Mróz (62 Zawiślak), Lewicki (62′ Adamek).