A A+ A++
Już niebawem w naszej gminie rozpocznie się sezon imprez plenerowych. Od początku roku pracujemy nad kalendarzem tegorocznych wydarzeń. Chcemy, aby oferta była atrakcyjna zarówno dla mieszkańców, jak i turystów odwiedzających nasze tereny. 

Gwarantujemy, że nie zabraknie koncertów, imprez plenerowych i wydarzeń sportowych oraz pikników dla całych rodzin. W kalendarzu zagoszczą zarówno znane imprezy cykliczne – Gminny Dzień Dziecka, DNI BRZOZOWA, Festiwal #BawSieZnami czy Festiwal Piwa i Wina, jak również te, które po raz pierwszy będą odbywać się w Brzozowie. Sezon rozpoczynamy już w kwietniu a kończymy we wrześniu.
O wydarzeniach będziemy Państwa sukcesywnie informować na naszej stronie internetowej www.brzozow.pl oraz na facebooku i Instagramie. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych.

źródło: brzozow24.pl

Całość strony internetowej stanowi własność Gminy Brzozów i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz.1231). Zawartość serwisu nie może być reprodukowana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba że właściciel serwisu wyrazi na to  zgodę, z wyłączeniem wykorzystania dla celów niekomercyjnych i dla użytku osobistego.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułKurs euro poniżej 4,30 zł. Frank pogłębia dwuletnie dno
Następny artykułCzłowiek z pasją: kmdr. pil. Andrzej Szczotka