A A+ A++

Steam to platforma, na której znajdziemy cały asortyment kapitalnych i bardzo popularnych gier. W ostatnim czasie w czołówce rankingów najpopularniejszych tytułów serwisu od Valve znajdziemy… bardzo niecodzienną pozycję.

Rzeczoną grą jest Banana, czyli dzieło, którego zadebiutowało na rynku 23 kwietnia bieżącego roku. Od tego czasu z każdym kolejnym dniem produkcja zaczynała zyskiwać na grywalności, notując i śrubując kolejne rekordy jednocześnie zalogowanych użytkowników.

Jest to bardzo minimalistyczna gra, o ile w ogóle jesteśmy w stanie ten tytuł sklasyfikować jako produkt gamingowy. Banana opiera się na bardzo prostej mechanice – jedyne co robimy, to klikamy w obrazek owocu znajdującego się na samym środku włączonej aplikacji. Każde przyciśnięcie banana zwiększa nasz licznik… i w zasadzie to wszystko.

W clickerze możemy dosłownie za grosze kupować inny obrazek banana, by następnie spersonalizować go w grze. Oprócz tego podczas zabawy zbieramy na Steamie liczne osiągnięcia. Jak się domyślacie, nie są one trudne do zdobycia.

Fenomen Banana dociera właśnie do kolejnych fal graczy na Steamie. W momencie … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułZjawiskowa Iga Świątek na sesji zdjęciowej w Paryżu. Postawiła na polską projektantkę
Następny artykułJulia Nowicka: Może to czas, żeby docenić siebie