Zawiercie gościło uczestniczki dziewiątej edycji ogólnopolskiego turnieju mini-siatkówki dziewcząt. W trzydniowych zawodach wzięły udział reprezentantki 35 klubów.

W tym gronie nie zabrakło oświęcimianek

W turnieju „jedynek” oświęcimski UKS Setbol reprezentowała Zofia Drabczyk, Marlena Kała, Lena Cichoń i Julita Dziedzic. Później do rywalizacji przystąpiły „dwójki” oraz „czwórki”.

W zawodach „dwójek” UKS Setbol miał swoje trzy duety. Najlepiej zaprezentowały się Elena Rusin i Natalia Gryzełko (Setbol II), które zajęły 12. miejsce. Na 18. pozycji sklasyfikowano Setbol I, czyli Amelię Żmudę i Ewę Ciepły. Amelia Pinacy oraz Nikola Banach (Setbol III) ukończyły turniej na 35. miejscu.

Z bardzo dobrej strony pokazały się oświęcimianki w kategorii „czwórek”. W gronie trzynastu najlepszych ekip w kraju zajęły bardzo wysoką, piątą lokatę. „Setbolówki” w składzie Emilia Bocheńska, Amelia Długaj, Laura Krawczyk, Alicja Sidorowicz i Patrycja Wilczak przegrały tylko jeden mecz.