A A+ A++

To była piąta gala federacji Clout MMA, ale druga w tym roku. Tym razem odbyła się ona w katowickim Spodku. Podczas wydarzenia odbyło się 13 walk. Dwie z nich miały miejsce w samochodzie. Mowa o pojedynku “Komara” z “Kosaheere” i “Zwykłego Chłopaka” z “Fistaszką”.

Zobacz wideo Hitowa walka Bartmana?! “Ten człowiek powinien być zdyskwalifikowany”

W walce wieczoru doszło do starcia Adama Josefa z Kacprem Błońskim i Zbigniewem Bartmanem. Fenomenalny debiut w spotach walki zanotował Jakub Rzeźniczak, który w niespełna pół minuty rozniósł Tomasza “Szalonego Reportera” Matysiaka, zwyciężając przez TKO. Gorąco było też na zapleczu, gdzie Bartosz Szachta starł się z nieznanym mężczyzną. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery.

Sceny na zapleczu Clout MMA. Ostre spięcie Bartosza Szachty z nieokreślonym mężczyzną

W sieci pojawiło się krótkie wideo, na którym widać jak obaj rzucili się na siebie i zaczęli się bić. Nieokreślony mężczyzna mocno odepchnął Bartosza Szachtę, a ten nie pozostał dłużny i wyprowadził kilka ciosów. Ostatecznie obaj zostali rozdzieleni przez ochronę. Wszystko można obejrzeć na tym filmiku.

Bartosz Szachta od jakiegoś czasu jest związany ze sportami walki. Swoich sił próbował już m.in. w organizacjach takich, jak: THE WAR czy EFM. Wywodzi się ze środowiska kibicowskiego Elany Toruń. Na ten moment Szachta nie odniósł się do sobotnich wydarzeń na zapleczu Clout MMA.

Spięcia na Clout MMA to nic nowego. W lutym br. Adrian Cios i Przemysław “Sequento” Skulski w programie “Roast” po ostrej wymianie zdań rzucili się na siebie, doszło nawet do wymiany ciosów. Musiała rozdzielić ich ochrona.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułRosjanie przerzucają dodatkowe siły na granicę z obwodem charkowskim
Następny artykułTo musisz wiedzieć przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Wszystko w jednym miejscu