A A+ A++

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl to obecnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Produkcja studia GSC Game World początkowo miała zadebiutować jeszcze w 2022 roku, jednak premiera kilkukrotnie była przekładana, a prace zostały dodatkowo spowolnione przez agresję Rosji na Ukrainę. Mimo przeciwności losu, twórcy są obecnie zdeterminowani, przy wprowadzić S.T.A.L.K.E.R. 2 na rynek jeszcze w tym roku. Wrześniowa data premiery wydaje się być pewna, jako że studio ponownie ją potwierdza w najnowszym zwiastunie.

Studio GSC Game World opublikowało nowy trailer gry S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl o nazwie “The Time of Opportunities”. Premiera zaplanowana jest na 5 września 2024 roku na PC oraz konsolach Xbox Series.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl z nowym zwiastun wprost z Xbox Games Showcase. Premiera gry już we wrześniu [1]

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – GSC Game World wypuściło efektowną zapowiedź oraz galerię screenshotów

Jak sama nazwa zwiastuna wskazuje, omawia on możliwości jakie otrzymamy grając jako tytułowy Stalker w odnowionej Zonie. Niespełna trzyminutowy materiał oferuje nam różne fragmenty rozgrywki, w których możemy zobaczyć eksplorację, walkę, interakcję z anomaliami czy zwiedzanie bazy, w której mamy dostęp do różnych sprzedawców (tak, w materiale pojawia się nawet czarnoskóry sprzedawca, spodziewamy się że nie wszyscy będą zadowoleni z tego). Zona będzie charakteryzować się różnorodnymi lokacjami, wieloma interakcjami z NPC-ami oraz (tu mamy nadzieję) ciekawą oprawą fabularną. Zwiastun potwierdza, że twórcom z GSC Game World udało się utrzymać charakterystyczny klimat tego rejonu, co z pewnością będzie olbrzymim atutem w zachowaniu wysokiego poziomu immersji. 

DOOM: The Dark Ages oficjalnie zaprezentowany. Gra w klimatach średniowiecza zadebiutuje w 2025 roku

Wizualnie S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl prezentuje się bardzo ładnie, aczkolwiek ponownie da się zaobserwować downgrade względem pierwotnych materiałów. Na finalny efekt prac developerów z GSC Game World nie będziemy już musieli czekać zbyt wiele czasu. Wszystko wskazuje na to, że gra faktycznie zadebiutuje dokładnie 5 września 2024, bo właśnie taka data premiery po raz kolejny pojawiła się w oficjalnym zwiastunie gry. Tego dnia zagramy na PC oraz konsolach Xbox Series, także za pośrednictwem abonamentu Game Pass.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl z nowym zwiastun wprost z Xbox Games Showcase. Premiera gry już we wrześniu [2]

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl z nowym zwiastun wprost z Xbox Games Showcase. Premiera gry już we wrześniu [3]

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl z nowym zwiastun wprost z Xbox Games Showcase. Premiera gry już we wrześniu [4]

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl z nowym zwiastun wprost z Xbox Games Showcase. Premiera gry już we wrześniu [5]

Źródło: GSC Game World

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułXbox Series X w nowym wydaniu oficjalnie zapowiedziany
Następny artykułSondaż exit poll: Koalicja Obywatelska wygrywa wybory do PE, PiS drugi, słaby wynik Trzeciej Drogi i Lewicy