A A+ A++

Liczba wyświetleń: 179

Fundacja Polskie Forum Migracyjne to organizacja, która zgodnie z deklarowanymi na ich stronie celami ma działać na rzecz „poszanowania praw cudzoziemców w Polsce”. Jest związana z Grupą Granica zaangażowaną w działania przy granicy polsko-białoruskiej. Na dokładną uwagę zasługują jednakże ich źródła finansowania, zarówno zagraniczne… jak i te krajowe.

Okazuje się, że na cel określony jako adaptacja do życia w Polsce obywateli Afganistanu pozyskano pieniądze od Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W tamtym czasie premierem był Mateusz Morawiecki. Na wsparcie Fundacji poświęcił 2,4 mln złotych.

Do działań Grupy Granica dokładały się również różne podmioty zagraniczne, między innymi organizacje ze stajni znanego malwersanta Georga Sorosa. Jak możemy przeczytać na stronie Polskiego Forum Migracyjnego, jest ona wspierana także przez niemiecką Fundację im. Heinricha Bölla, która z kolei pozyskuje środki z funduszy publicznych.

„Morawiecki z Kaczyńskim adaptowali do życia w Polsce ludzi z Afganistanu. Czego jeszcze się dowiemy?” – napisał na „Twitterze” oburzony redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” Tomasz Sommer.

Autorstwo: SOM
Na podstawie: Twitter.com, Fundacja Polskie Forum Migracyjne
Źródło: NCzas.info

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć “Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji “Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułTargi Energii “Nowa Energia w Regionie”
Następny artykułNBA: Gwiazdor Celtics nie jest mugolem. Oto jak spędził przerwę w rozgrywkach