A A+ A++

W czwartek 4 kwietnia ruszają zapisy na imprezy 22. Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, który odbędzie się 20-22 kwietnia 2024 r.

Program festiwalu tradycyjnie obfituje w atrakcyjne i różnorodne wydarzenia popularnonaukowe. Zaplanowano ponad 130 imprez w pięciu strefach i 18 blokach tematycznych. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Na część z nich, takich jak: warsztaty, kameralne pokazy i spotkania, obowiązują jednak elektroniczne zapisy. Rejestracja ruszy w najbliższy czwartek 4 kwietnia o godz. 12:00. Nie warto zwlekać – na ciekawe wydarzenia miejsca rozchodzą się w mgnieniu oka.

Jak się zapisać?

Aby zarejestrować się na wybraną imprezę, należy założyć konto na stronie www.festiwal.torun.pl/zaloguj i zalogować się (panel użytkownika dostępny jest w prawym górnym rogu strony).

Przy zapisach na konkretne wydarzenie pojawi się informacja o liczbie wolnych miejsc i limicie bezpłatnych biletów, które można wygenerować z systemu podczas jednej sesji (limity różnią się w zależności od rodzaju imprezy i grupy odbiorców, istnieje możliwość wyboru biletu grupowego, tak by ułatwić zapisy nauczycielom czy innym opiekunom grup). Bilety zostaną przesłane mailem na adres użyty podczas logowania, znajdą się też na koncie użytkownika na stronie festiwalu.

Na spektakl muzyczny „Błękitny Zamek”, który oficjalnie zainauguruje imprezę 20 kwietnia o godz. 18:00 w Auli UMK, obowiązują bezpłatne wejściówki. Będzie można je odbierać od 4 kwietnia w: 

  • Biurze Toruńskiego Festiwalu Nauki i Sztuki, ul. Reja 25, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00,
  • Dziale Socjalnym UMK, ul Gagarina 11, budynek rektoratu, pok. 416 (dla pracowników UMK),
  • kasie Muzeum Okręgowego w Ratuszu Staromiejskim przy Rynku Staromiejskim od wtorku do niedzieli w godz. 10:00-16:00.

Jedna osoba może odebrać maksymalnie 4 wejściówki. Ograniczona liczba wejściówek dostępna będzie także bezpośrednio przed imprezą w Auli UMK. 

Więcej informacji o tegorocznej edycji Festiwalu w załączniku oraz na stronie internetowej festiwal.torun.pl

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułJest pomysł nowego święta. Będzie obchodzone w rocznicę wyborów 15 października
Następny artykułFirmy popchną inflację w górę? Planują podwyżki cen