A A+ A++

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów to konkurs dla tych, którzy swoje relacje z podróży przedstawiają w formie wideo – przypomina w komunikacie Polska Organizacja Turystyczna. Adresowany jest szczególnie do tych, którzy w swoich filmach ukazują lokalne atrakcje, mało znane smaki kuchni regionalnych, miejsca przyjazne rodzinom i dzieciom czy nieskażoną przyrodę. Innymi słowy, starają się skierować uwagę odbiorców na mniej znane i wciąż czekające na odkrycie zakątki Polski.

Do tegorocznej edycji POT zaprasza twórców, których kanały na YouTubie mają minimum tysiąc subskrybentów, a na Facebooku i Instagramie obserwuje ich minimum tysiąc osób.

– Materiały wideo w ciągu ostatnich lat bezapelacyjnie zdominowały internet. Sympatyków takiej formy prezentacji treści znaleźć można w każdej grupie wiekowej. Wytworzyła się swoista więź między widzami i autorami podróżnikami, co z kolei przełożyło się na ogromny wpływ na wybory turystyczne – mówi prezes POT Rafał Szmytke, cytowany w komunikacie. – Elastycznie, zgodnie z dzisiejszymi trendami zdecydowaliśmy się na zmianę formatu dotychczasowego konkursu, a punkt ciężkości przenieśliśmy na vlogi. Zachęcam twórców do udziału w Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów i ukazania jak najszerszemu gronu walorów naszego kraju – dodaje.

Youtuberzy mogą zgłaszać swój udział w mistrzostwach, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej mistrzostwablogerow.polska.travel. Oceną zgłoszeń zajmie się specjalnie powołane jury. 16 twórców, którzy uzyskają najwyższe oceny, awansuje do drugiego etapu, w ramach którego będą musieli przygotować i opublikować dwa materiały wideo, a także zamieścić relację z wyprawy po danym regionie w swoich mediach społecznościowych. Za awans do najlepszej szesnastki uczestnicy otrzymają honoraria w wysokości 5 tysięcy złotych. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 listopada do godziny 23.59.

– Udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów to niesamowita przygoda i możliwość sprawdzenia samych siebie. Dla nas był to bardzo intensywny czas, wymagający wiele pracy, który jednak dał nam ogrom radości związanej z podróżowaniem oraz liczny … czytaj dalej

Oryginalne źródło: ZOBACZ
0
Udostępnij na fb
Udostępnij na twitter
Udostępnij na WhatsApp

Oryginalne źródło ZOBACZ

Subskrybuj
Powiadom o

Dodaj kanał RSS

Musisz być zalogowanym aby zaproponować nowy kanal RSS

Dodaj kanał RSS
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poprzedni artykułLiceum Pedagogiczne – kultowe miejsce Lęborka
Następny artykuł„Twoje Tychy” nr 779